Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stuiverka

Orient Bambino

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Niedawno zakupiłem swój pierwszy zegarek https://www.amazon.com/Orient-Bambino-Japanese-Automatic-Stainless/dp/B01MXPSU8R/ref=sr_1_9?s=apparel&ie=UTF8&qid=1493937390&sr=1-9&nodeID=6358539011&psd=1&refinements=p_89%3AOrient%2Cp_36%3A15000-25000

 

Niestety po rozpakowaniu zegarka od razu zauważyłem ze wydaję on dziwne dźwięki przy poruszaniu ręką (tak jakby wszystko w środku latało lub czasami charakterystyczny odgłos "nakręcania"?)

 

Na zegarkach się nie znam ale wydaję mi się, że tak raczej nie powinno być choć może się mylę? Ktoś wie może w czym problem i czy udać się z tym do zegarmistrza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszytko ok, to automat i tak właśnie słychać :)

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak musi robić :P I nie zdziw się jeżeli po dwóch dniach nie noszenia zatrzyma się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że to twój pierwszy zegarek, dlatego wydaje Ci się, że automat wydaje "dziwne" dźwięki. Tak ma być - sam się nakręca. I to właśnie są te dźwięki. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.