Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Deruteze

Putin wystawił na aukcje zegarek za 1 mnl baksów

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Nie wiem czy było ale informacja ciekawa. Władimir Putin sprzedaje swój zegarek na słynnej aukcji w Monaco - donosi "Business Insider". Wycenia się go na ok. 1 mln dolarów, czyli ok. 3,7 mln

zł.  http://www.businessinsider.com/vladamir-putin-is-selling-his-patek-phillippe-watch-2017-6?IR=T

post-28729-0-40474500-1496738748_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzyyyyyydal :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie oceniajcie po kiepskich zdjęciach ..

ułożenie śrubek zależy od sposobu ich wkręcania np w AP od góry widać idealnie symetrycznie bo są wkładane w otwory przygotowane do tego a np w Hublot wkręcane i nie są symetryczne

 

zegarek trzeba zobaczyć na żywo, PP jest przepiękny a ten model w szczególności 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka rzeczy mnie zaskoczyło:

- śrubki dekla nie mają frezów ułożonych symetrycznie względem środka (myślałem, że jak marki z niższej półki to robią to i w PP jest standardem)

- prestiżowa aukcja, a zdjęcia fatalne i do tego popalcowany dekiel i brudne uszy

- pasek wygląda na jakiś zamiennik za kilkadziesiąt zł (to oryginalny pasek PP)

- nie widziałem żywo nigdy żadnego PP, ale na podstawie tych zdjęć to wydaje mi się, że jakość wykonania detali na tarczy w Grand Seiko/Rolexie jest o wiele lepsza niż w tym PP

 

No i tak już mniej serio: radzę uważać, gdyby ktoś chciał kupić, bo Vladimir nic nie wspomniał o stanie, kiedy serwisowany, czy zakładany tylko okazjonalnie (np. podczas narad wojennych) czy to był jego EDC, czy to tylko paprochy czy skazy na szkle?   :D

 

I podobno jest w opisie że nie wysyła do Polski  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż,cena ropy leci na ryj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek, nosił takiego sam Thierry Stern

 

1222da35227b7c585827f6ba6e21a114.jpg


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takim wlascicielu to nawet taki piekny zegarek jakos wzbudza we mnie lekkie obrzydzenie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

autor tekstu w nagłówku podaje cenę w USD, a cena na aukcji jest w CHF, i to ma znaczenie jeśli wystawia ten zegarek Pan Wladimir  :D

 

Witajcie. Nie wiem czy było ale informacja ciekawa. Władimir Putin sprzedaje swój zegarek na słynnej aukcji w Monaco - donosi "Business Insider". Wycenia się go na ok. 1 mln dolarów, czyli ok. 3,7 mln

zł.  http://www.businessinsider.com/vladamir-putin-is-selling-his-patek-phillippe-watch-2017-6?IR=T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytuję "....The watch is only sold to trusted clients of Patek (a.k.a. customers who buy a lot of their watches), and it retails for 980,000 Swiss Francs ($1 million), making it one of the most expensive watches at retail, according to Hodinkee...."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po takim wlascicielu to nawet taki piekny zegarek jakos wzbudza we mnie lekkie obrzydzenie....

Tu nie chodzi o kwestie jakie emocje wzbudza w Tobie właściciel tylko o to,że jest osobą znaną,która zapisuje się w historii świata.Założę się ,że dla wielu ten zegar będzie nielada atrakcją i staną do licytacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego sprzedaje?

Na pewno nie dlatego, że mu brakuje do 1-go

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny model, na żywo na pewno powala. Jedyną jego wadą jest spora grubość ale dla tych komplikacji chyba było warto.

Wydaje mi się, że Putin ma raczej konserwatywny gust, Nosi dosyć skromnego Blancpaina najczęściej. Ten zegarek jest dużo efektowniejszy ale to nie jest styl Putina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Piękny model, na żywo na pewno powala. Jedyną jego wadą jest spora grubość ale dla tych komplikacji chyba było warto.

Wydaje mi się, że Putin ma raczej konserwatywny gust, Nosi dosyć skromnego Blancpaina najczęściej. Ten zegarek jest dużo efektowniejszy ale to nie jest styl Putina.

Jeszcze częściej niż Blancpaina nosi IWC - to jego codzienny, ulubiony zegar. Bez szału.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wyprzedaje część kolekcji, to musi zbierać na coś naprawdę ekstra... :)


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie...Jak zegar sie nie sprzeda na aukcji, niechybnie wyladuje na forumowym bazarku.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Panowie, spokojnie...Jak zegar sie nie sprzeda na aukcji, niechybnie wyladuje na forumowym bazarku..

 

Ciekawe czy z pudłem i papierami ?

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym obstawiał że sprzedaje na prośbę domu aukcyjnego w porozumieniu z firmą Patek. Reklama dla obu gwarantowana a nowa sztuka już zapewne czeka na Vladimira :)

Dom aukcyjny zgarnie prowizję, Patek pogoni kolejny zegarek - każdy szczęśliwy. A jeszcze jakby kasa na szczytny cel poszła to już pełna sielanka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli aukcja jest prawdziwa to Putin tylko zyska, zwykly obywatel, jak inni... A w Rosji to atut, swoj chłop...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież takie zegarki można kupić w każdym sklepie...


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba jednak nie ... nawet w salonie PP w Genewie nie kupisz wszystkiego, na niektóre modele są zapisy a niektóre można kupić jak jest się stałym klientem Patka mającym już sporą historię zakupów udokumentowanych 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.