Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

@rtur

Po Spotkaniu 2017

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne, coroczne spotkanie należy już do historii. Kolejne prezentacje, rozmowy, spotkania za nami. Ochy i achy. Podzielmy się wspomnieniami


@rtur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem, nie widziałem. Bardzo chciałem natomiast podziękować za otrzymanie Wskazówki, o czym zaprzyjaźniony portal ZiP w swojej relacji nie wspomniał. 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję za miłe spotkanie, zwłaszcza, że trema jaką miałem na moim wystąpieniu zwyciężyła. Powiedziałem mniej niż chciałem, może i również chaotycznie, dlatego naprawiając błąd zapraszam tutaj http://zegarkiclub.pl/forum/topic/143008-klub-mi%C5%82o%C5%9Bnik%C3%B3w-zegark%C3%B3w-enicar/page-2?do=findComment&comment=2024194

 

Po za tym dziękuję za miłe słowa jakie otrzymałem od kolegów pomimo tremy po wystąpieniu, dziękuję za wskazówkę, która cieszy mnie niesamowicie.

Wrażenie duże wywarło na mnie podziękowanie jednego z klubowiczów za nasze warsztaty dla przedszkolaków (tutaj pragnę przekazać publicznie te podziękowania również Kasi i Eugeniuszowi).

 

 

PS. Pozdrawiam wszystkich Romuald Kociuba (pełne imię i nazwisko ponieważ nie przedstawiłem się przed prezentacją - to też wina tremy!)


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka postów ukryłem bo moim zdaniem nie powinno się publicznie tak rozmawiać. Zarząd jest jeden i to co dotyczy jednego z jego członków dotyczy tym samym pozostałych. Publicznie na forum nie będę się wypowiadał w sprawie poruszonej w tych postach. To nie jest poziom na którym ja funkcjonuję.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom za wspaniałe święto pasjonatów zegarków!

Poniżej efekty mojej wizyty:

 

01.jpg

 

02.jpg

 

03.jpg

 

04.jpg

 

05.jpg

 

06.jpg

 

07.jpg

 

08.jpg

 

09.jpg

 

10.jpg

 

11.jpg

 

12.jpg

 

13.jpg

 

14.jpg

 

15.jpg

 

16.jpg

 

17.jpg

 

18.jpg

 

19.jpg

 

20.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film ze spotkania

 


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.