Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kukułeczka

zegarek dla mężczyzny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję na prezent dla mena - na Omegę  mnie nie stać co polecicie z "dobrych"  z kraju wschodzącego słońca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ten prezent ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wysoko na gałęzi kukułeczka kuka i okazji szuka :)

Za górną granicę można naprawdę sporo kupić.


Znasz profil faceta który ma zostać obdarowany, wiesz co lubi.

Proponuję wejdź na znany portal aukcyjny w kategorię z zegarkami wybierz przedział cenowy , i podstawowe parametry jak rodzaj mechanizmu, szkiełko ubranko i będziesz mieć olbrzymi wybór.


A jak to nie pilna sprawa obserwuj forumowy bazarek często są świetne zegarki za rozsądne pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za ten szmal z Chin jakiegoś dobrego Seagulla weźmiesz i jeszcze coś zostanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zuan 1963 42mm , szampańska tarcza.

Mam i polecam !


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę to nawet bym nie spojrzał na chińskie zegarki. Monstera bym kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

prezent dla mena

Może słów kilka o Twoim menie. Jak się nosi, w garniturku, w dżinsach czy military styl? A zegar ma być minimalistyczny czy z komplikacjami typu chronograf, nota bene mało przez kogokolwiek używanymi w praktyce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie no napisałam dobrego! o tych Seagullach coś wspominał że niby coś z Omegą mają wspólnego ( z naciskiem na coś aby tu moderacja się nie obraziła) , jaki jest dobry, najlepszy - chyba automat raczej , dziękuję za zainteresowanie (do listopada sporo czasu :) , jeansy i dobre koszule- sama wybieram)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukasz nowego czy rozpatrujesz też  używany w ładnym stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Na początku Kukuleczka napisała, ze interesują ją zegarki z Kraju Wschodzącego Słońca. Rozsądne wybory leżą pomiędzy Seiko a Orientem. Nad tym się skupmy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blunio słuszna uwaga, ja jako niewiasta (kto czytał to wie jak różnica między niewiastą a wiedżmą) , przepraszam bo w nawale obowiązków i ofert w internecie pogubiłam się całkiem ...

Orienta mój ma, Seiko nie, Seagull - też nie ma i mówił o nim ,  wolałabym nowego- ale jeśli trafi się taki nie zniszczony

i z papierami- papiery to obowiązek to rozważę propozycję


co do Seagulla to proszę o informację jakie są dobre, których unikać: przypominam iż chętnie by ponosił, ale Seiko

za pół ceny też mnie podnieca :)


sorki iż się nie odzywałam- święto ... z tym Seiko myślę poważnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myślałaś nad Vratislavią, Formmeister sport jest w zasięgu cenowym 1300,00.

Polska firma, ładny zegarek , mechanik - myślę że jako prezent byłby całkiem fajna propozycją.

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/107078-vratislavia/page-39


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałam tylko on taki polski jak Gerlach, wszystko zrobione w kraju środka, a że kowalski poskładał i aspiruje do polskich... ale ja się nie znam ,

dajcie linka na oryginał jakiś,- może być z gwiazdą,  albo lepiej Seiko takie jak koledzy mówią noszone z poszanowaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałam tylko on taki polski jak Gerlach, wszystko zrobione w kraju środka, a że kowalski poskładał i aspiruje do polskich... ale ja się nie znam ,

dajcie linka na oryginał jakiś,- może być z gwiazdą,  albo lepiej Seiko takie jak koledzy mówią noszone z poszanowaniem

 

W sumie to nie pisałem, że VC jest polskim zegarkiem, tylko że firma polska.

Swoja drogą jak nosisz Seiko wyprodukowane i składane w chinach to mówisz, że to chiński zegarek czy japoński   :) .


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie pisałeś, ale mój ma produkowane w krajach macierzystych, a pytałam o jakiegoś "kitajca" właśnie takiego produkowanego

w Chinach bo nie ma,

ja już pisałam kiedyś iż interesuję się zegarkami modowymi i wiem że to co siedzi w środku nie musi być prawdą w sensie iż Eta, czy Ronda jest Szwajcarskie (bo zegarmistrz wymieniał mi bateryjki)  , wiem iż teraz wiele rzeczy składa i produkuje sie w Chinach, ale

Seiko z Chin to dla mojego nie Seiko, a Seagull wyprodukowany w Chinach to obiekt kolekcjonerski (pewnie dla Chińczyka

zwykły przedmiot) , a teraz dopiero zobaczyłam iż VC ma zegarki z mechanizmem ETA - jest moc , tylko ta cena jak za Szwajcara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VC na eta ?  :huh:


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie czepiaj się proszę kolego niewiasty (choć bywam wiedźmą to raczej w tematach ogólnych), na szafiarce przeczytałam- ale ostatnio mam mętlik w głowie ( a może to Xicorr miał zrobić?) bo to przetwory z czereśni i truskawek,

zajęć dużo i nie ma czasu na poważne rozpracowanie tematu zakupu,  a tu koledzy jacyś złośliwi troszkę :P , zamiast podpowiedzieć to się wyzłośliwiają, dobrze iż jeszcze troszkę czasu mam , proszę o poważne podpowiedzi, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złośliwość to ostatnia emocja o jaką bym się posądził pisząc ten post  :) .

Czepianie się niewiast natomiast to element życia, bez którego nie miało by ono sensu  :P  :D .

A tak poważniej i bardziej w temacie może coś z poniższych:

 

http://www.watchshop.pl/zegarki/fiyta/meski/wga802001.mss

http://www.watchshop.pl/zegarki/fiyta/meski/ga850002.wwr

http://www.watchshop.pl/zegarki/fiyta/meski/wga802001.mwb

 

pozdr.  :)


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

złośliwość to ostatnia emocja o jaką bym się posądził pisząc ten post  :) .

Czepianie się niewiast natomiast to element życia, bez którego nie miało by ono sensu  :P  :D .

A tak poważniej i bardziej w temacie może coś z poniższych:

 

http://www.watchshop.pl/zegarki/fiyta/meski/wga802001.mss

http://www.watchshop.pl/zegarki/fiyta/meski/ga850002.wwr

http://www.watchshop.pl/zegarki/fiyta/meski/wga802001.mwb

 

pozdr.  :)

dziękuję za odpowiedź

1. jesteś subiektywny raczej

2.to prawda, bez tego nie nie byłoby nas

3. tu Cię złapałam :P  pisałam 43-45mm,  41 to ja noszę bo modowe dziś takie są- duże (czaję się na jeden zegarek mena co go nie nosi bo mówi iż oszczędza i ma te 41mm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.