Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kordas

seiko snkk17k1 - bransoleta mi odleciała od tarczy

Rekomendowane odpowiedzi

witam posiadam wymieniony w temacie zegarek i przez mały wypadek (tzw uderzenie pięścią w moją lewą dłoń) bransoleta odczepiła się od tarczy z jednej strony. wyleciała taka igła i ta zasłonka. ponadto ta "igła" się skrzywiła.

czy jest możliwość naprawy tej bransolety? czy zegarmistrz jakoś to naprawi czy czeka mnie zakup nowej bransolety? czuje się źle, bo to był prezent od rodziców na urodziny, a przez moją głupotę uszkodziłem go. z góry przepraszam jeżeli napisałem w złym temacie, jestem nieco zestresowany bo to w sumie mój pierwszy zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie dzieje. Musisz kupić nowy teleskop, który odpadł Ci z maskownicą (zasłonka) :) Zegarmistrz poradzi sobie bez problemu i weźmie tyle ile koszt teleskopu czyli 5-10 zł. Możesz spać spokojnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw, jak kolega napisał, sprawa łatwa do załatwienia.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.