Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

XIV Spotkanie Roczne KMZiZ 2018r.

Rekomendowane odpowiedzi

Wstępnie ustalony termin: 14.03.2018 (środa) 18.00

Miejsce: Warszawa, ul. Piekarska 20 (Stare Miasto), Pub Pod Zegarem, przy Cechu Złotników, Zegarmistrzów, Optyków, Grawerów i Brązowników

 

Lista:

 

1. RTK-WGM
2. dziadek
3. Jan M. Krawczyk
4. Eugeniusz Szwed
5. Dariusz Chlastawa
6. Pk_kamil


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , ja raczej 15 marca mam radę nadzorczą, w związku z czym nie jestem na dziś w stanie potwierdzić terminu

 

A jaki termin mógłbyś wskazać dziś? Myślę, że Ty musisz być.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie , spróbujmy jednak tego 14 bo za chwilę każdy będzie coś przestawiał :) Tylko czy to miejsce jest ok ? trudny dojazd , nie ma jak zaparkować i w srodku jak w grobie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, czekamy zatem na Wasze ustalenia.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie ustalony termin: 14.03.2018 (środa) 18.00

Miejsce: Warszawa, ul. Piekarska 20 (Stare Miasto), Pub Pod Zegarem, przy Cechu Złotników, Zegarmistrzów, Optyków, Grawerów i Brązowników

 

Lista:

 

1. RTK-WGM
2. dziadek
3. Jan M. Krawczyk
4. Eugeniusz Szwed
5. Dariusz Chlastawa
6. Pk_kamil

7. yorki_man

8. KatarzynaPajkowska


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jak było tak jest. W sumie to na placu teatralnym jest duuuży parking - i można się kawałek przejść. 


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie zapisać na listę chętnych na spotkanie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę mnie zapisać na listę chętnych na spotkanie. :)

 

Panie Czesławie to spotkanie jest organizacyjne. Oczywiście zapraszamy, ale to będzie krótkie spotkanie z rozmowami o przygotowaniach i kierunkach do naszego corocznego spotkania. Zorganizowane przed spotkaniem rocznym.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się przydać, to chętnie przyjdę i pomogę.


Piotr

www.neverassume.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstępnie ustalony termin: 14.03.2018 (środa) 18.00

Miejsce: Warszawa, ul. Piekarska 20 (Stare Miasto), Pub Pod Zegarem, przy Cechu Złotników, Zegarmistrzów, Optyków, Grawerów i Brązowników

 

Lista:

 

1. RTK-WGM
2. dziadek
3. Jan M. Krawczyk
4. Eugeniusz Szwed
5. Dariusz Chlastawa
6. Pk_kamil

7. yorki_man

8. KatarzynaPajkowska

9. Togusa

 

 

 

PS. Oczywiście jeśli ktoś chce przyjść bez zapisywania się na listę, zapraszamy!


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto stolik zarezerwuje?

 

 

 

 

=====================================================

 

Np. ja  :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Czesławie to spotkanie jest organizacyjne. Oczywiście zapraszamy, ale to będzie krótkie spotkanie z rozmowami o przygotowaniach i kierunkach do naszego corocznego spotkania. Zorganizowane przed spotkaniem rocznym.

To proszę mnie nie wpisywać na listę ;)

 

 

 

========================================

 

 

Już Cię wypisałem zgodnie z życzeniem, ale z Jędrzejowa Cie nie wypiszę nawet jeśli przyjdzie Ci do głowy pomysł żeby np. nie przyjechać :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustalony termin: 14.03.2018 (środa) 18.00 miejsce zarezerwował już kolega Eugeniusz. Dziękujemy.

Miejsce: Warszawa, ul. Piekarska 20 (Stare Miasto), Pub Pod Zegarem, przy Cechu Złotników, Zegarmistrzów, Optyków, Grawerów i Brązowników

 

Lista:

 

1. RTK-WGM
2. dziadek
3. Jan M. Krawczyk
4. Eugeniusz Szwed
5. Dariusz Chlastawa
6. Pk_kamil

7. yorki_man

8. KatarzynaPajkowska

9. Togusa

 

 

PS. Oczywiście jeśli ktoś chce przyjść bez zapisywania się na listę, zapraszamy!

Na spotkaniu w środę pojawi się również kilka osób z działu zegarków radzieckich, którzy w tym roku zdecydowali się uświetnić nasze coroczne spotkanie.

 

ZAPRASZAMY do dyskusji o spotkaniu i o rozwoju naszego Klubu.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję chęć pomocy (nawet z entuzjazmem :) ), jednak nie dam rady jutro przyjść na spotkanie.


Piotr

www.neverassume.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć Koledzy

 

Ja niestety jutro z Krakowa nie będę w stanie dojechać. Z przyczyn rodzinnych będę wolny dopiero późniejszym popołudniem. Ale wszelkie wnioski i ustalenia z chęcią pomogę realizować.

 

Pozdrawiam


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja będę :] - choć spoza Stowarzyszenia ;) , ale... miło będzie Was zobaczyć i podyskutować o sprawach Klubu :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować przybyłym na spotkanie i za spotkanie. Prezesowi za pyszną szarlotkę :) Dziękuję.

 

Rozmowy się odbyły, każdy przedstawił wizję. Myślę, że teraz będzie trzeba to wszystko poukładać i spróbować wcielić w przysłowiowe "życie". Pomysłów jest kilka, ale o szczegółach za wcześnie.

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim zaangażowanym.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już witałem się z gąską...

 

no niestety Panowie, serdecznie przepraszam, jak czytam było bardzo interesujące spotkanie, niestety zatrzymały mnie obowiązki służbowe - i nie zdążyłem.

 

Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja podyskutować w tym temacie :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótkie podsumowanie z wczorajszego spotkania ( tym którzy przybyli bardzo dziękuję a tym którzy nie byli pod rozwagę poddaję ,że czasem łatwo krytykować ale trudniej wziąć się do pracy :)

 

a) WYSTAWA ZEGARKÓW jako oddzielny byt ( wnioski po wystawie 2 dniowej w NSA ) aby można było należycie wyeksponować i pokazać kolekcje i nie podczas spotkania bo to za krótko , dział radziecki z rozszerzeniem o np. budziki i zegarki czeskie. Można do tego dołożyć krajowe Błonie.

Więcej marek, ale jednostkowo kolekcjoner łatwiej ogarnie to logistycznie. Miejsce -  Czy siedziba BCC czy Narodowe Muzeum Techniki ? Jeśli wystawa długoterminowa to jednak  Muzeum, jeśli impreza jedno czy max dwudniowa to BCC

 
B) co do formuły dotychczasowych spotkań 
- pozostawić na razie roczne w Hotelu /nie ma znaczenia jaki, chociaż  można zmienić  raz czy dwa na inny hotel niż dotychczas/ . Wydłużyć trochę przerwy kawowe, wprowadzić  jedną prezentację jakiegoś Klubowicza, zmniejszyć ilośc prelegentów na rzecz jakości merytorycznej wystąpień, może zrezygnować z obiadu.  
- w innym terminie, jako nową imprezę zorganizować dwudniowe spotkanie/konferencję w terenie gdzie byłyby dwa/trzy może cztery referaty klubowiczów , później dyskusje i w nieco luźniejszej atmosferze piwo. Wciągnąć do organizacji więcej osób zainteresowanych Impreza klubowo/rodzinna w hotelu lub innym miejscu poza Warszawą. 
 
c) jeszcze teraz na wiosnę współorganizacja, a raczej udział/patronat w wystawie prac foto i malarstwa w SDK’u Służew na temat zegarów i czasu. Nagrodami byłyby  zegarki np. coś od Junghansa, coś od Victorinoxa może  Swatch’a  jako nagrodę. Eugeniusz jest w trakcie dogadywania tego tematu z dyrektor SDK’u. To już trwa, a dogadywane są szczegóły.
 
Generalnie może sami Klubowicze się wypowiedzą w większej liczbie czego by chcieli ?
 
 
Generalnie organizowanie więcej imprez w plenerze, takich bardziej klubowo/rodzinnych połączonych ze zwiedzaniem miejscowych atrakcji turystycznych. 
 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic dodać, nic ująć - SUPER pomysły :)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Panie Czesławie to spotkanie jest organizacyjne. Oczywiście zapraszamy, ale to będzie krótkie spotkanie z rozmowami o przygotowaniach i kierunkach do naszego corocznego spotkania. Zorganizowane przed spotkaniem rocznym."

"Generalnie może sami Klubowicze się wypowiedzą w większej liczbie czego by chcieli ?"

 

Na spotkanie chciałem przyjechać ze swoimi pomysłami/swoim pomysłem, ale jakoś nie było "klimatu".

Pozdrawiam ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesiek olej to, niech się koledzy po pleckach sami klepią... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.