Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Filippoo88

Maurice Lacroix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

znalazłem fajny zegarek marki Maurice Lacroix (model: LC1007-SS001130) na amazonie (aktualnie mieszkam w UK)

 

https://www.amazon.co.uk/Maurice-Lacroix-LC1007-SS001130-Classiques-Quartz/dp/B005HF2AU6/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1497517995&sr=8-1&keywords=maurice+lacroix+mens+watches

 

Mam jednak pytanie czy ta cena jest adekwatna do tego zegarka? W polskich sklepach internetowych cena tego zegarka przekracza 3000zł, tutaj jest to mniej więcej 1700pln.

 

Drugie pytanie czy oryginalny zegarek jest wart tej ceny? Jakie macie doświadczenia i opinie o Maurice Lacroix?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja może tylko zasugerowałbym jeszcze przemyślenie tego wyboru. Nawiązując do pytania drugiego. Marka jest, delikatnie mówiąc, troszkę "podpicowana". Ceny nie do końca odpowiadają temu co się dostaje. Nie krytykując modeli, zwykle za te pieniądze można dostać coś lepszego. Sugeruję zerknąć na Seiko, Frederique Constant, Hamiltona itp.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seria Le Classique bez szału. Pontos to już coś innego. Oczywiście nie w cenach które są w polskich salonach.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ML to świetna marka ze średniej półki. Topowe produkty bardzo fajne. Seria Pontos najlepsza. Jeśli chodzi o zegarki używane lub przeceny w USA, jeden z najlepszych stosunków cena/jakość na rynku. Do tego trzymają cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy nie lepiej trochę zwiększyć budżet lub zejśc o półkę niżej i jednak znaleźć coś w automacie ale to już zależy od preferencji kupującego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za pomoc.

 

Jakie zegarki automatyczne polecacie w budżecie do 3000pln? Zależy mi na klasycznym wyglądzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wykonany w tym budżecie to Seiko SDGM001 lub 003.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Hami. Klasyka.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.