Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cieslak

Omega Seamaster z allegro

Rekomendowane odpowiedzi

przed chwilą wklejałem ten link komu innemu

dla mnie odpada zakup przez internet od osoby, która jest kilka lat na portalu z jednym komentarzem a nagle wystawia zegarki za kilka tysięcy

tylko odbiór osobisty


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą tylko odbiór osobisty. Cena sądzę, że bardzo fajna, ale czy oby nie za fajna ;) Stan na zdjęciach też niczego sobie. Jak ktoś miałby jakieś informację dotyczące tego zegarka to proszę o info. 


Pozdrawiam

Kamil

 

Seiko flightmaster

Certina DS Podium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena bardzo fajna

niebieska była na forum za ponad 5tyś i moment poszła

obstawiam że czarna jest mniej atrakcyjna ale cena adekwatna


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobisty w wawie to chyba nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że allegro oferuje program ochrony kupujących i zwraca pieniadze. Sprawdzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

jest kilka lat na portalu z jednym komentarzem a nagle wystawia zegarki za kilka tysięcy tylko odbiór osobisty

Nie wiem czy zauważyłeś, że zmienił się system komentarzy na tym portalu. Ukradziono ludziom całą reputacją, pozostają komentarze za krótki ostatni okres. Jak ktoś mało sprzedaje będzie miał rzeczywiście jeden komentarz. Jednym słowem - KICHA.

JAk bierzesz bezpośrednio od sprzedającego poza portalem, zostaje w kieszeni 10% prowizji. Jest podstawa do negocjacji. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyłeś, że zmienił się system komentarzy na tym portalu. Ukradziono ludziom całą reputacją, pozostają komentarze za krótki ostatni okres. Jak ktoś mało sprzedaje będzie miał rzeczywiście jeden komentarz. Jednym słowem - KICHA.

JAk bierzesz bezpośrednio od sprzedającego poza portalem, zostaje w kieszeni 10% prowizji. Jest podstawa do negocjacji. :rolleyes:

 

Ostatnio obniżyli prowizję na 8%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.