Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

matsui

Ikona kalibracji w Gw 9400

Rekomendowane odpowiedzi

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem tego zegarka :-)Zastanawia mnie jedno ... Ilonka anteny zdalnej kalibracji ma być ciagle na wyswietlaczu?? Bo ja mam cały czas (niewiem czy to niepotrzebnie nie zżera bayeri

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

samo wyswietlanie informacji o kalibracji nie zzera baterii - ale juz sama kalibracja jak najbardziej.Zwlaszcza jak np zegarek nie lapie dobrego sygnalu podczas pierwszej nocnej proby...Tez dlatego w wiekszosci zegarkow z WC masz panel sloneczny.

 

Jedynie co mozna zrobic to wylaczyc automatyczna synchronizacje i np synchronizowac go co jakis czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta ikona ma być widoczna cały czas?w niczym to nie przeszkadza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ikonka jest widoczna cały czas jeśli zegarek zsynchronizuje się z zegarem atomowym i będzie widoczna do następnej automatycznej synchronizacji w nocy. Jeśli się taka synchronizacja powiedzie ikonka będzie widoczna przez następne 24h jeśli nie to ikonka zgaśnie.

Ikonka ta zgaśnie również gdy w ustawieniach czasu lokalnego zmienimy strefę czasowa lub przestawimy ręcznie czas lub datę. 

 

Sama ikonka w niczym nie przeszkadza jest tylko informacja o tym że zegarek pokazuje czas zgodny z zegarem atomowym.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje :-) o mi właśnie chodziło :-) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dziękuje :-) o mi właśnie chodziło :-) pozdrawiam

A dwa tematy to w jakim celu? :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie niewiem :-( telefon się zawiesił i nie widziałem tamtego posta .... wiec napisałem gdzie indziej jeszcze raz.. ... Sorka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek też nie zrobi synchro czyli nie będzie ikonki jak masz włączony alarm baro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.