Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

artur111bartek

Co w kopertę Parnisa 44mm zamiast ETY 6497/6498 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś wie...

Jaki werk z centralną sekundą najmniej bezproblemowo wejdzie w kopertę Parnisa 44mm Marina Militare?(http://www.parnis-shop.com/index.php?main_page=product_info&cPath=18_29_34&products_id=503).

  Koperta przystowsowana do ETY 6497/6498 więc wydaje się ,że wystarczy znależć werk z centralną sekundą o tych samych rozmiarach co ETY 6497/6498. Ale ...chyba nie ma takiego werku.Przynajmniej ja nie znalazałem (abstrahując o podawaniu różnych danych na stronach internetowych).

   Chyba przyjąć należy ,że pierścień centrujący i tak trzeba będzie organizować. Zostaje więc kwestia grubości werku i -chyba , bo amator jestem - długości wałka , na którym jest koronka.

   

     Tak więc proszę o pomoc : co umieścić z najmniejszym problemem w tej kopercie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co przychodzi mi na myśl to mechanizm 3608 (Ural) ale on jest grubszy od standardowej Mołni więc nie jestem pewny czy się zmieści. 

Prościej będzie sprzedać tą kopertę i kupić sobie Marynę z mechanizmem ST25 który ma centralną sekundę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

Też wpadłem na pomysł kupna MM z tym werkiem.Ale werk ma być też użyty do 2 innych kopert.

 

Myślałem o ETA 2824. Łatwiej chyba kupić niż ST25, którego cięęęężko mi namierzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz mam jeden mechanizm ST25 na zbyciu, kupiłem u Tisella, ale być może sprzedał mi tyko dlatego że byłem jego klientem. Ne ebayu greenstaras0614 kiedyś sprzedawał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ofertę , ale najpierw muszę zdecydować czy ETA czy SG (czy coś innego) a potem muszę kupić kilka od  razu takich samych.

 

Kurczę , a może w Miyotę kwarcową iść?.Tylko czy to nie za małe na taką dużą kopertę?Trzeba będzie niezly odważnik metalu jako pierścień dawać.No i czy wałek od koronki będzie wystarczająco długi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.