Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

witkacy7

Tani zegarmistrz do rosyjskich - Warszawa, Rzeszów

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, poszukuję zegarmistrza, który tanio i dobrze wykona przegląd zegarków rosyjskich - Zarii oraz Vostoka Komandirskiego. Zegarki na chodzie, kupione w stanie NOS. Przy okazji chętnie sprawdziłbym wodoszczelność Komandira. Ktoś poleci fachowca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie przerażają kwoty, tu 500, tam 300... podpowiesz jaki jest mniej więcej koszt przeglądnięcia radzieckiej damki (jest punktualna, tylko po nakręceniu działa krótko - ok. 10h) i radzieckiego komandira (w zasadzie jest całkiem punktualny, ale powiedzmy w celu stwierdzenia i fachowej opinii czy można śmiało używać)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Jeśli Rzeszów wchodzi w grę to mogę polecić zegarmistrza w Sędziszowie Młp. Niewielka odległość, świetne ceny, sprawdzony przeze mnie od dawna. Namiary w PW jeśli będziesz potrzebował. Pełen serwis mechanizmu, czyli rozkręcenie, czyszczenie, mycie, skręcenie i regulacja to koszty rzędu ok. 150 zł w przypadku mechanicznej Omegi bo o taki zegarek pytałem dla znajomego ostatnio. W przypadku rusków obstawiam że taniej.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Proszę rozwinąć sformułowanie "tanio i dobrze". Profesjonalna usługa wiąże się z określoną ilością roboczogodzin i kosztami związanymi z utrzymaniem warsztatu. Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić zakład zegarmistrzowski p. Jerzego Rosiaka przy ul. Ząbkowskiej w Warszawie. 

 

Z pozdrowieniami,

 

Maciej


Nie Politechnika, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie inżyniera.

Poszukuję: zegarmistrzowskiej frezarki kształtkowej.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

msokol19

Można prosić o priv tego zegarmistrza w Sędziszowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.