Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Jarek1089

Casio Edifice EQW-A1200DB-1AER

Rekomendowane odpowiedzi

Jarku, jest to jeden z najbardziej zaawansowanych zegarków z kolekcji Edifice i moim zdaniem jest jak najbardziej godny polecenia. Wygląda bardzo dobrze, nie ma zbędnych bajerów typu Bluetooth - po prostu fajny, porządny zegarek do noszenia. Wyżej w Casio są już tylko Oceanusy.

 

Koniecznie uważaj na źródło zakupu, ponieważ Edifice'y są niestety często podrabiane. Najlepiej korzystać z usług sprawdzonych sprzedawców.

 

Jak już nabędziesz zegarek, podziel się na forum pierwszymi wrażeniami i fotkami na ręku - myślę, że inni forumowicze również będą zainteresowani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedys ochotę na ten model ale brak szafiru przy tej cenie mnie zniechecił ale reszta jak kolega wyżej opisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam,polecam. Przed zakupem zapoznaj się jednak z wagą zegarka. Zwróć uwagę również na trafianie sekundnika w indeksy, tu nie jest idealnie. Swój zakupiłem w grudniu, sugeruję potargować się w internetowym sklepie TT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odgrzeje kotleta :)

Też szukam jakiegoś fajnego zegarka. Mam już swoje typy (założyłem nawet wątek na forum :)) i jednym z nich jest ten właśnie zegarek.

Czy kolega Jarek1089 nabył go w końcu?

PoeticJustice o co chodzi z tym trafianiem sekundnika w indeksy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na EQB 800 (na pasku). Bawię się nim dopiero od godziny więc wiele Wam nie powiem. Tym bardziej że nie dostałem instrukcji po polsku więc improwizuję :P

Zegarek wygląda fantastycznie. Zdjęcia na internecie nie oddają jego uroku :) Wielkość jak dla mnie idealna. I nie jest ciężki.

Łączenie z iphonem SE bezproblemowe.

 

Sorry, nie ten wątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Odgrzeje kotleta :)

Też szukam jakiegoś fajnego zegarka. Mam już swoje typy (założyłem nawet wątek na forum :)) i jednym z nich jest ten właśnie zegarek.

Czy kolega Jarek1089 nabył go w końcu?

PoeticJustice o co chodzi z tym trafianiem sekundnika w indeksy?

Wskazówka sekundowa nie trafia zawsze idealnie w indeksy, trafia czasami przed, a czasami za indeksem. Nauczyłem się z tym żyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.