Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Maste

GA120 opinia i pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Przymierzam się do zakupu Gshocka GA120. Będzie to mój pierwszy zegarek tego typu. Co o nim sądzicie? Dobry wybór? Czy w podobnej cenie można znaleźć coś fajniejszego?

 

Chcę zamówić zegarek z tej aukcji:

http://allegro.pl/zegarek-casio-ga-120-1aer-g-shock-20bar-puszka-i6079758651.html?snapshot=MjAxNy0wNy0wNVQxODozODo1OC44MzVaO2J1eWVyOzdiNzJiNmFhYmRiYzhmZjc4YTEwOTI1Y2ZmNzM2ZWFmMmEwODE0ZTkxYTIzODEwYzZlMDBiNDI4NjY3ODAzZDk%3D

 

Znany sprzedawca? Czy może podróbka?

 

Dzięki za pomoc.

Pozdrawiam,

Maste

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca sprawdzony, możesz śmiało brać. Co do ceny się nie wypowiem, trzebaby zrobić research, ale raczej nie jest wysoka. Model jako-taki bardzo fajny, porządny, sprawdzony. Układ elektroniczny taki sam, jak w GA-100 i GA-110, tylko z inną konfiguracją wskazówek i wyświetlaczy, czyli funkcje takie same. Występuje w wielu wersjach kolorystycznych. Poniżej moja recenzja tego modelu w wersji czarnej.

 

https://youtu.be/KU8lMxS2FUE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc. Zegarek zakupiony i już na ręku :)

 

Jedno pytanko, czy jedt opcja wzmocnienia podswietlenia znaczków na wyświetlaczach elektronicznych? Chodzi o date, dzień tygodnia itp. Jakoś tak moim zdaniem są mniej widoczne niż w Twojej recenzji.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zapewne zauważyłeś, wyświetlacze w ogóle nie są podświetlane w tym modelu - za podświetlenie odpowiedzialna jest jedna bursztynowa dioda, która oświetla tarczę i wskazówki zegarka, ale jako że wyświetlacze są umieszczone w pewnym zagłębieniu i nie mają osobnego podświetlenia od spodu, to najogólniej rzecz ujmując podświetlenie w tym zegarku (podobnie zresztą w GA-100 i GA-110) jest po prostu słabe i nie da się z tym nic zrobić. Zegarek widoczny na filmie podczas kręcenia materiału znajduje się w dobrym oświetleniu i to może dawać taki efekt, że lepiej podświetla wyświetlacze, niż Pana egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok rozumiem czyli wszystko z moim G jest okej :) dzięki za wszelką pomoc.

 

Pozdrawiam,

Maste

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.