Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ldhunt3r

Blonie lech

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

od jakiegos czasu strasznie choruje na ten zegarek, tylko nie mam żadnego doświadczenia, dlatego chciałbym 

się tutaj dowiedzieć się czy po tych kilku zdjęciach można coś wywnioskować na temat stanu i orginalności tego

zegarka oraz czy cena jest adekwatna do stanu.

 

serdecznie dziękuje za wszelkie sugestie

 

https://www.olx.pl/oferta/zegarek-lech-blonie-blonex-CID87-IDk9i6k.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest oryginalny ale zmęczony - z ceną musisz się przegryźć sam regulamin zabrania wycen 


sekundnik ma zmieniony albo ucięty 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieadekwatna jak dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez LudwikA
      Uszanowanie,
      wiem, ze kilkoro z Państwa jest posiadaczami Blonexa Antymagnetycznego. Jako pilot, miłośnik zegarków i designu z okresu minionego bardzo chciałbym mieć go w swojej tworzącej się mikrokolekcji.
      Czy ktoś z Państwa byłby skolonny rozstać się z takim zegarkiem? Rozważę wszystkie rozsądne propozycje.
      pozdrawiam!
    • Przez KatarzynaPajkowska
      Moi mili,
       
      Właśnie ruszają pracę nad miejscem dla Polskich zegarków na naszej Klubowej stronie.
      Wiem, że podobna inicjatywa miała już miejsce, jednak zniknęła z życia internetowego.
       
      Na budowanej podstronie znajdą się zarówno funkcjonujące jak i nie funkcjonujące marki. Chciałabym, żeby było to "kompendium wiedzy", baza informacji.
      Ponieważ nikt lepiej nie zna się na Polskich zegarkach jak pasjonaci i miłośnicy takowych, zwracam się z prośbą do Was.
      Poniżej udostępniam link, pod którym znajduje się tabelka. Na ten moment wydaje mi się, że będzie to najprostsze narzędzie.
      Proszę każdego, kto posiada informacje odnośnie dat produkcji, cech charakterystycznych, ilości wyprodukowanych sztuk a nawet reklam sprzed lat, o wpisanie takiej informacji. 
      Wszelkie informacje będę również zbierać z tego forum i dodawać ręcznie do tabelki, gdyby były jakieś problemy. Może jest ktoś, kto posiada piękne zdjęcia swojej ORYGINALNEJ kolekcji Polskich czasomierzy? Również proszę o kontakt.
       
      https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vSIUekRBAaOeDREluZWWYon2R4YaxzuaG5DBoRLnm4Y/edit?usp=sharing
       
      Chciałbym, żeby wszystko co wiemy, o Polskich czasomierzach było jasno i przejrzyście skatalogowane, podzielone i w przystępny sposób dostępne. To jak? Pomożecie?
    • Przez 7ara7ony
      Mój pierwszy Polski zegarek.
    • Przez piot992
    • Przez piot992
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.