Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

:o wyświetla się u mnie w okienku odpowiedzi cała strona KMZiZ, a niechciałbym zacytować całego forum jak kiedyś Adela na forum MKP  :D

Spotkaliście się kiedyś z czymś takim?

post-89049-0-38746100-1499953879_thumb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, odśwież stronę i bedzie ok.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Adela uczyniła??


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adela dla zmyłki to kolega, zacytował kiedyś całe forum  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zacytował kiedyś całe forum :D

Hehe

Dobre. Nawet nie wiedziałem, że się da :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez pepsii
      Dzień dobry. Od jakiegoś czasu mam problem z zegarkiem Omega `Seamaster Professional Chronometr, kaliber 1154.
       
      Zegarek chodzi w porywach do kilku godzin i staje, czasem dużo wcześniej. Co mogło się stać? Gdzie w Szczecinie mogę ten
       
      zegarek naprawić i ile może to kosztować?
    • Przez synstolarza
      Drodzy koledzy i koleżanki, 
       
      Bardzo proszę o pomoc w identyfikacji pochodzenia zegarka. Gdzie został wyprodukowany, gdzie mógł być kupiony, jaką może nieść ze sobą historię. 
      Przedstawiam zdjęcia. Ma dla mnie ogromną wartość sentymentalną gdyż go odziedziczyłem.
       
      Pozdrawiam i dziękuję za pomoc. 



    • Przez dariusz chlastawa
      Szanowne Koleżanki i Koledzy 
       
      W ostatnim czasie zamówiliśmy audyt forum i strony internetowej obejmujący całość zagadnień związanych zarówno z częścią wizualną, funkcjonalnościami oraz całym spektrum innych aspektów.
      Na tej podstawie pracujemy nad zmianami zarówno szaty graficznej jak i funkcjonalności wygodnych dla Użytkowników.
      Jednak najważniejsza dla nas jest Wasza opinia, dlatego proszę uprzejmie o wszelkie głosy krytyki jak również propozycje zmian.
      Wszelkie uwagi mile widziane również te dotyczące zmian moderacji, regulaminów etc
       
      Mam nadzieję, że dzięki temu nasze forum stanie się jeszcze bardziej przyjaznym i miłym miejscem w którym będziecie chcieli spędzać czas
       
      z góry dziękuję  
    • Przez staromiej
      Witam miłośników zegarków, zaczynam przygodę z tymi cudami. Cieszę się na zdobycie wiedzy w tej dziedzinie. Pozdrawiam!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.