Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ROMANOFF

PROŚBA O POMOC - ZEGAR ŚCIENNY

Rekomendowane odpowiedzi

Legnica - 18 VII 2017 r.

 

 

Kochani...

 

 

zwracam się z ogromną prośbą o pomoc dotyczącą zegara ściennego sygnowanego przez  Franz Hermle & Sohn. Udało mi się okazyjnie zakupić to "cacko". Niestety brakuje długiej wskazówki, a co gorsza "obciążników". W związku z tym moje pytania. Czy ktoś z Was ma wiedzą jaką wagę owe obciążniki powinny mieć. Poza tym jaki mniej więcej jest rok tego zegara i ewentualnie jakaś jego hipotetyczna wartość. W pazdzierniku mój ojciec ma 70 urodziny i bardzo chciałbym mu ten zegar dać w prezencie, a wiadomo, że powinien być kompletny.

 

 

  

 

 

Bardzo dziękuje za ewentualne podpowiedzi, informacje czy też sugestie.

 

 

Pozdrawiam gorąco 

 

 

Marcin

 

post-56681-0-50629500-1500373533.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie 20-30 lat, wartośc znikoma. Wagi ok. 3 kg.

post-6402-0-28760900-1500374752.jpg


post-6402-0-51855500-1500374970.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Markope
      Witam, mam na oku taki oto zegar-w ogłoszeniu Lenzkirch ze znakiem zapytania. Według numeru fabrycznego pochodzi z roku 1858- oczywiście jeżeli jest to Lenzkirch🤔, a sam właściciel nie jest tego pewny... Proszę niezawodnych kolegów o pomoc,z góry dziękuję 🙂




    • Przez Markope
      Witam, mam na oku taki oto zegar,w opisie Lenzkirch ze znakiem zapytania. Numer wskazywałby na rok produkcji 1858,o ile to rzeczywiście Lenzkirch 🤔.  Sam sprzedający nie jest pewien...proszę niezwodnych kolegów o pomoc




    • Przez GYNEK 1
      Dzień dobry
      Od razu przepraszam jeśli to nie jest odpowiedni dział, ale pierwszy raz piszę tutaj posta.
      Ojciec, miłośnik zegarków i członek tego forum zmarł parę miesięcy temu pozostawiają po sobie zbiór zegarów i zegarków. Ja osobiście się na tym nie znam, więc poszukuję osoby, która zajmuje się wyceną i analizą posiadanej kolekcji. Duża ona nie jest, ale kompletnie nie wiem z czym mam do czynienia.
      Czy znają Państwo takie osoby ze Śląska, które zajmują się tym zawodowo i które by można wynająć do tego celu?
      Z góry uprzedzam, że nie jest to robione w celu sprzedaży. Jako rodzina nie mamy zamiaru wyprzedawać kolekcji, raczej wartościowe egzemplarze odnowić, naprawić i kolekcję ewentualnie powiększyć w przyszłości.
       
      Bardzo dziękuję za odpowiedzi i udzieloną pomoc
      Miłego dnia
      Paweł Piech
    • Przez memox
      Witam proszę o pomoc w wyborze zegarka takiego jak w tytule lub ewentualnie jakiś inny do kwoty 20 tysięcy. Zegarek będę zakładał sporadycznie. Po jakimś czasie będe chciał go sprzedać i też nie chciał bym na nim dużo stracić. Proszę o propozycję, dziękuję
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.