Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gregory71

Witajcie

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam wszystkich pozytywnie zakręconych i uzależnionych od nadgarstkowych czasomierzy.  J

 Forum przeglądam dość regularnie od lat… przez blisko 20 lat byłem zarażony niegroźną aczkolwiek pochłaniającą  znaczną część  odłożonej gotówki chorobą zegarkową, wszystko musiało cykać, na tarczy tylko Swiss, bateria nie wchodziła w grę, aż tu nagle ze trzy lata temu, zauroczyło mnie coś z napisem Made in Japan. Sprzedałem całe Swiss i cieszyłem się jak dziecko coraz to nowszymi nabytkami. Przerobiłem przez te trzy lata z siedem różnych zegarków, a dwa miesiące temu ostatni zakup to znana wszystkim Ecozilla Eco Drive. Ponosiłem intensywnie i pomimo rogala na twarzy i błądzących oczach znajomych po moim nadgarstku zatęskniłem za tym cudownym odgłosem cykania. Za magią nakręcania, to uczucie po latach bezcenne J , nawet za tym aby sprawdzić jakie są odchyłki dobowe, Ecozilla całkowicie bezobsługowa, odchyłek nie zauważyłem, nawet po miesiącu, niczym Radio Controlled  J

 Tym sposobem Ecozillę wkrótce wystawię na sprzedaż a w międzyczasie zakupiłem coś co będzie złotym wg mnie środkiem czyli Glycine Incursore 46mm na moim ulubionym Unitasie .

 Tak więc „choroby” ciąg dalszy, oryginalny kajdan od razu zdjęty, założyłem chwilowo czarną gumę ale to nie to…. teraz trzeba upiększyć całość i sprezentować sobie piękny, solidny brązowy pasek z białym przeszyciem… wierzę, że tutaj znajdę to czego szukam i kolegę forumowicza, który takowe super paski robi J J J

post-98751-0-53806200-1500481094.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.