Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

muchacho_

Kradziez kolekcji - Warszawa Stegny

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchajcie, dzisiaj, 24.07 okradli mi mieszkanie i co za tym idzie kolekcje zegarkow. Zniknely:

 

1. Omega Planet Ocean 8500 42mm

 

34817298183_9b822c8ae7_o.jpgOmega PO by muchacho86, on Flickr

 


 

2. Seiko Tuna SBBN015

 


 


 

3. Seiko Orange Monster SKX781

 


 


 

4. G. Gerlach Karas

 


 


 

5. Glycine Incursore

 


 


 

6. Seiko Sarb 035

 

35329283113_1b7bf430a7_o.jpgDSC_1911 by muchacho86, on Flickr

 

7. Bulova Moonwatch.

 

Nie mam zdjecia.

 

 

Zlodzieje nie zabrali pudelek ani papierow. Prosze abyscie zwrocili uwage na bazarki, portale aukcyjne i zebyscie mieli otwarte oczy gdyby cos podejrzanego rzucilo sie Wam w oczy. 

 

Znaki szczegolne:

 


Omega Planet Ocean 42mm 8500

 

S/N 87696569

 

Znaki szczegolne:

 

Brak metalowej bransolety - zegarek na czarnym paski nylonowym, ubytek na prawym gornym uchu, przytarcie na lewym dolnym uchu. Minimalnie krzywo osadzony insert bezela.

 

 

Seiko Tuna SBBN015

 

Nr seryjny: 411098

 

Znaki szczegolne: zegarek na czarny Isofrane.

 

 

 

Bulova Moonwatch

 

Znaki szczegolne: nylonowy oliwkowy pasek nato

 

 

 

G. Gerlach Karaś

 

Znaki szczegolne: Wskazowka stopera minimalne przekrzywiona w prawa strone. Mala skaza na lewym dolnym uchu.

 

 

 

Zegarek Glycine Incursore

 

Znaki szczegolne: minimalny ubytek na kopercie w okolicy g. 10.

 

 

Monster SKX781 i Sarb035 niczym sie nie wyrozniaja, oba na bransolecie. Monster ma sporo sladow uzytkowania, sarb praktycznie nowka. Nie mam nr seryjnych


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłoś to na grupie fb Czasoholicy oraz Kolekcjonerzy zegarków. Jeśli nie masz konta mogę wrzucić link w Twoim imieniu.

Szkoda kolekcji, ostatnio to już drugi taki przypadek.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykra sprawa. Trzeba mieć nadzieje ze ich złapią i odzyskasz je wszystkie


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okradli tez sprzet foto i bizuterie zony.


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze przykra sprawa Mam nadzieje że odzyskasz stratę s złodziej nie uniknie kary Co za czasy

Powinieneś pomyśleć o nabyciu dobrego sejfu ,zawsze to bezpieczniej

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat, współczuję stary. Będę miał na uwadze przeglądając oferty choć szanse są niewielkie. Ciekawe kiedy w PL będzie można ubezpieczyć na pełne kwoty zegary...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szarpnęło mnie. Obiecuję patrzyć tu i tam. Współczuję.


pozdrawiam, Grzegorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej popytać w komisach,u nas się to nazywa pawn shop najczęściej tam się z fantami udają. Tu niejednego tak złapali,a przy oddawaniu fantów pobierają odcisk palca i dane.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Polsce taki komis kupi za 20% wartości i sprzeda swoim po cichu , to IMO najgorszy scenariusz. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale k***stwo !!!

Pamietam jak dlugo sie przymierzales do tej Planet Ocean :(

Ciekawe czy mieli szczescie czy wiedzieli dokladnie po co ida...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję. W większości to dość popularne zegarki. Są jakieś znaki szczególne poza brakiem papierów i pudełek?

Wybacz że na Twoim przykładzie ale niech ta przykra sytuacja ma też walor edukacyjny . Takie zdarzenia utwierdzają mnie w przekonaniu że warto kosztem odrobiny wygody trzymać zegarki w strzeżonym sejfie poza domem. Mnie odpukać na razie się sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łapy bym ucinał! Też kiedyś zaliczyłem włam jak byłem na wczasach,całe szczęście wszystko co droższe wyniosłem przed wyjazdem,zastali puchy.W nagrodę zdemolowali mi chałupę ,popruli fotele itp.Straty były ,ale najgorsze poczucie,że jakiś śmieć łaził po mieszkaniu.Współczuję i życzę odzyskania zegarków..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Największy problem to brak SN. Jakbyśmy je mieli można by szperac i coś wychwycić. A tak....

Fanty jeść nie wołają więc mogą przemelinowac je przez miesiac a nawet wiecej a potem spuszczac po kawałku, lub od razu trafi to na metę do pasera i pójdzie do żyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uważam że każdy właściciel zegarka powinien mu coś wydrapać charakterystycznego pod zapinką na deklu , gdzieś gdzie tego nie widać to i po kilku latach można natknąć się na swój zegarek w przypadku jak kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Współczuję, straszne k..estwo :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie współczuję , ale muszę @apytać Muchacho , a czy Ty należysz do jakiejś grupy zegarkowej na FB?


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy problem to brak SN. Jakbyśmy je mieli można by szperac i coś wychwycić. A tak....

Fanty jeść nie wołają więc mogą przemelinowac je przez miesiac a nawet wiecej a potem spuszczac po kawałku, lub od razu trafi to na metę do pasera i pójdzie do żyda.

Numery seryjne Omegi, monstera i tuny powinienem gdzies miec, reszty niestety nie. Ale akurat na tych trzech nabjardziej mi zalezy.

 

Jutro na spokojnie pozbieram wszystko do kupy i opisze znaki szczegolne. Na razie czekamy od 18 na przyjazd technika. Podobno wszyscy w Warszawie zajeci...


Instagram - Lug2Lug

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

No jakbyś cos miał to wrzuć ostatnio często trałuje allegro a nuż coś wypłynie. Jest to mało prawdopodobne ale możliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wspolczuje ....

  

 

Bede mial na oku zatoke .....


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi przyszło do głowy, to czy to nie przez twój blog i działalność recenzenta.

Masakra.

Naprawdę współczuję :(


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi grupy na FB ,  tam występujemy pod prawdziwymi nazwiskami , a wygooglować można prawie każdego ...


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu na forum tez złodzieje mogą łatwo potencjalną ofiarę namierzyć, większość pokazuje swoje nowe zakupy, wcześniej czy później każdy coś tam wystawi na sprzedaż i taka łajza napisze że kupuje i adres już ma :( czy to odbiór czy wysyłka 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu na forum tez złodzieje mogą łatwo potencjalną ofiarę namierzyć, większość pokazuje swoje nowe zakupy, wcześniej czy później każdy coś tam wystawi na sprzedaż i taka łajza napisze że kupuje i adres już ma :( czy to odbiór czy wysyłka

 

Dziś wysyłkę możesz odebrać w paczkomacie lub podać adres swojego miejsca pracy. Natomiast w wakacje mamy kradzieże sezonowe - zegarki mogły wpaść przy okazji. Dlatego nadal najlepszy zestaw to sąsiad / rodzina pilnująca mieszkania w wakacje i sejf/ skrytka w banku lub innym miejscu niż dom na cenne przedmioty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Robert napisał - trzymać poza domem. Skrytka bankowa to nie jest jakiś koszmarny wydatek.

Ja przez jakiś czas trzymałem zegarki w sejfie w domu, ale znajomy mnie zapytał - "A co zrobisz, jak przyłożą dziecku nóż do gardła?" 

Od tego czasu w domu jeden, dwa zegarki, reszta w banku...

 

A generalnie to wyrazy współczucia, też oczywiście będę obserwował ogłoszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.