Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jubach

Niska jakość Maurice Lacroix

Rekomendowane odpowiedzi

Witacie, chciałbym przestrzec przed zegarkami Maurice Laucroix - słaba jakość i odmowa napraw gwarancyjnych.

Zakupiony kilka miesięcy temu zegarek ML uległ totalnej awarii, odleciała koronka i zegarek cały zaparował co spowodowało rdzewienie wskazówek i wybielenie cyferblatu. Przedstawiciel firmy RCT Warszawa odmawia gwarancyjnej naprawy lub wymiany na zegarek sprawny. S K A N D A L ! !  Wydali opinię, że uszkodzony mechanicznie. JAK MOŻNA urwać koronkę - chyba tylko przy przestawianiu wskazówek - ale tak aby od razu urawać mechaniczne - NIEMOŻLIWE  

Przestrzegam i na moim przykładzie zastanówcie się nad tą marką

Jubach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki to model?

masz zdjęcie jak to wygląda?


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamoczył się do tego stopnia to pewnie w nim pływałeś, a podczas pływania można o coś niechcący zahaczyć i urwać np. koronkę...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zamoczył się do tego stopnia to pewnie w nim pływałeś, a podczas pływania można o coś niechcący zahaczyć i urwać np. koronkę...

A jak się urwie koronka, ro zegarek raczej traci wodoszczelność ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę poprosić o zdjecia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Witacie, chciałbym przestrzec przed zegarkami Maurice Laucroix - słaba jakość i odmowa napraw gwarancyjnych.

Zakupiony kilka miesięcy temu zegarek ML uległ totalnej awarii, odleciała koronka i zegarek cały zaparował co spowodowało rdzewienie wskazówek i wybielenie cyferblatu. Przedstawiciel firmy RCT Warszawa odmawia gwarancyjnej naprawy lub wymiany na zegarek sprawny. S K A N D A L ! ! Wydali opinię, że uszkodzony mechanicznie. JAK MOŻNA urwać koronkę - chyba tylko przy przestawianiu wskazówek - ale tak aby od razu urawać mechaniczne - NIEMOŻLIWE

Przestrzegam i na moim przykładzie zastanówcie się nad tą marką

Jubach

Koronki same najczęściej nie odlatują. To nie gołębica https://m.youtube.com/watch?v=cvMl9YNqYiY

A Ty kolego chyba źle trafiłeś. Zgłoś się do rzecznika praw konsumentów, czy jak mu tam :wacko:

 

Nad marką się zastanowiłem. Spodobało mi się i zastanowiłem się jeszcze raz. I jak, pomogłem ? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się urwie koronka, ro zegarek raczej traci wodoszczelność ;).

 

I? Chyba można to wywnioskować z mojego posta ;)

Kolega pływał, zahaczył, urwał i zamoczył :blink:


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

I? Chyba można to wywnioskować z mojego posta ;)

Kolega ... urwał i zamoczył :blink:

To jeszcze z przyjemnością było ? :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Kolega pływał, zahaczył, urwał i zamoczył :blink:

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze z przyjemnością było ? :wacko:

 

To już nie do mnie pytanie ;)


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale najprościej zjechać markę i serwis, miałem kilka modeli i nie narzekałem, jak na WR50 wszystko było ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witacie, chciałbym przestrzec przed zegarkami Maurice Laucroix - słaba jakość i odmowa napraw gwarancyjnych.

Zakupiony kilka miesięcy temu zegarek ML uległ totalnej awarii, odleciała koronka i zegarek cały zaparował co spowodowało rdzewienie wskazówek i wybielenie cyferblatu. Przedstawiciel firmy RCT Warszawa odmawia gwarancyjnej naprawy lub wymiany na zegarek sprawny. S K A N D A L ! !  Wydali opinię, że uszkodzony mechanicznie. JAK MOŻNA urwać koronkę - chyba tylko przy przestawianiu wskazówek - ale tak aby od razu urawać mechaniczne - NIEMOŻLIWE  

Przestrzegam i na moim przykładzie zastanówcie się nad tą marką

Jubach

Nawet gdyby jakimś cudem odpadła koronka to wskazówki nie rdzewieja, a tarcza nie blaknie w jednej chwili. To samo dotyczy zaparowania, nawet pozbawiony walka i koronki zegarek nie wilgotnieje jak nie jest uzywany.

Prawdopodobnie uszkodzona mechanicznie koronka podczas użytkowania w wilgotnym srodowisku spowodowała ze zegarek uległ zawilgoceniu, a co za tym idzie korozji.

To NIE WINA PRODUCENTA ANI SERWISU.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apteka. Młody człowiek z oburzeniem do pani magister:

- Wasze prezerwatywy pękają !

Dziadek z tyłu kolejki:

-I spadywują !


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Masakra :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zdjec juz pewnie nie zobaczymy..

Jeden post w dniu rejestracji i...starczy :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Człowiek chciał się pożalić a tu wszyscy na niego naskoczyli jak koza na pochyłe drzewo. Trzeba było ogłosić jakąś ściepę na nowy zegarek dla kolegi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, i zaraz wejdzie Kurgan (Clancy Brown?) :P  :P


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem różne Morisy i raczej były wszystkie ok. Czytaj: przyzwoity stosunek jakości do ceny. Opis otwierający wątek wskazuje na duże przyczynienie się do powstania szkody przez właściciela.... ku przestrodze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wierzę właścicielowi ML .Otóż miałem w tym roku taki przypadek:podczas nakręcania mojego Perrelet Double Rotor pękł wałek i koronkę trzymałem w ręku(wałek pękł równo z koronką).Nie przejąłem się tym zbytnio,ponieważ zegarek był na gwarancji i z polskiej dystrybucji-JT .Jakie było moje zdziwienie,kiedy dystrybutor poinformował mnie.że jest to uszkodzenie mechaniczne i nie podlega gwarancji.Chcąc nie chcąc zamówiłem u nich wałek oraz koronkę-koszt 600 zł.Ale najlepsze jest to,że naprawa trwała zamiast max 1 mies trwała ponad 4 mies.

Dodam,że zegarek ten,zresztą jak moje wszystkie traktowany był z należytym poszanowaniem.Nigdy więcej zakupów w JT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak "prestiżowe marki" z ich podejściem do klienta. Mnie w Vostoku Europe (!) na gwarancji padł gwint zakręcanej koronki. byłem pewny, że stwierdzą "uszkodzenie mechaniczne", ale nie - wymienili na gwarancji. Być może pomógł mi fakt, że koronki te były chyba wadliwe i mieli sporo reklamacji, ale tak czy inaczej - wcale nie musiałem się dochodzić, po prostu wymienili bez dodatkowych pytań.

A zakładanie, że w automacie ktoś tak szarpie koronką, ze aż wałek pękł jest nieuczciwe - najpewniej była to jakas wada materiału lub uszskodzenie podczas obróbki. Bardzo nieładnie się zachowali... 


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę koszt niewielki wytworzenia zegarka, a gigantyczną marżę firm je wytwarzających, każda uzasadniona reklamacja powinna być rozstrzygana na korzyść Klienta. Wałek naciągu z koronką: koszt wytworzenia kilka złotych. Stracony klient, odstraszający potencjalnych przyszłych klientów, to już strata tysięcy złotych. Kierowanie się w handlu zasadą "chciwość jest dobra" jest co najmniej nierozsądne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.