Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dymian

Jaki zegarek dla 18 latka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam 18 lat szukam zegarka cena do 1000 zł 

Interesuję mnie CASIO G-SHOCK GA-110GB-1AER

GBA 400 

Daniel Wellington -DW00100036 co jeszcze możecie mi polecić i najlepiej sprecyzować na jakie okoliczności poszczególny model się nadaje i do jakiego ubioru pasuje wiadomo zegarka Daniel Wellington  nie założę do dresu ;) i czy np zegarek DIESEL DZ7333  by mi pasował wiem że jest droższy z góry dziękuję za pomoc 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ŻODYN!

 

Mając 1000zł budżetu radziłbym Ci np. kupić pozłacanego Orienta Bambino zamiast tego Wellingtona. Jeżeli masz zamiar kupić tego koszmarnego DIESELa, to lepiej już tego G-Shocka, bo solidny produkt i wiadomo za co płacisz.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW i Diesela sobie odpuść - to tzw. marki modowe w których płacisz za nazwę krocie, a sam zegarek ma realną wartość kilku dolarów. Zegarki typu DW kosztują u producenta w Chinach w ilościach hurtowych ok. 1/2 dolara za sztukę.

 

W budżecie 1000 zł możesz kupić naprawdę solidny, klasyczny zegarek dobrej zegarkowej marki.

Jeśli to ma być jedyny zegarek to celowałbym w coś w miarę prostego i klasycznego.

Szwajcarskie marki: Tissot, Certina, Atlantic.

Japońskie: Casio, Seiko, Orient, Citizen, Pulsar, J. Springs, Lorus i wiele innych.

Taki klasyczny zegarek można bardzo fajnie dostosować do stroju bawiąc się paskami: bransoleta, pasek skórzany, kauczukowy, nato pozwoli na dostosowanie go do każdego praktycznie stroju.

Znajdź na YouTube kanał TikTalk - tam Krzysiek Humeniuk ma chyba jeden odcinek z propozycją 10 zegarków w budżecie do 1000, może coś Ci się rzuci w oczy fajnego.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DW i Diesela sobie odpuść - to tzw. marki modowe w których płacisz za nazwę krocie, a sam zegarek ma realną wartość kilku dolarów. Zegarki typu DW kosztują u producenta w Chinach w ilościach hurtowych ok. 1/2 dolara za sztukę.

 

W budżecie 1000 zł możesz kupić naprawdę solidny, klasyczny zegarek dobrej zegarkowej marki.

Jeśli to ma być jedyny zegarek to celowałbym w coś w miarę prostego i klasycznego.

Szwajcarskie marki: Tissot, Certina, Atlantic.

Japońskie: Casio, Seiko, Orient, Citizen, Pulsar, J. Springs, Lorus i wiele innych.

Taki klasyczny zegarek można bardzo fajnie dostosować do stroju bawiąc się paskami: bransoleta, pasek skórzany, kauczukowy, nato pozwoli na dostosowanie go do każdego praktycznie stroju.

Znajdź na YouTube kanał TikTalk - tam Krzysiek Humeniuk ma chyba jeden odcinek z propozycją 10 zegarków w budżecie do 1000, może coś Ci się rzuci w oczy fajnego.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Dziękuję ci za odpowiedź a jeśli np kwotę 1000 zł może troszkę więcej rozbił bym na dwa zegarki co byś mi mógł polecić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję ci za odpowiedź a jeśli np kwotę 1000 zł może troszkę więcej rozbił bym na dwa zegarki co byś mi mógł polecić ?

Kupiłbym eleganckiego Orienta Bambino. I jakieś fajne, bardziej sportowe Seiko albo Casio.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.