Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

saided

Jaki zegarek "do wszystkiego" do 2000-2500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wlasnie przegladam Wasze forum i juz jestem na 11 zakladce w tym oto folderze na 11 podstronie i patrze co tam polecacie innym kolegom:))

 

A przechodzac do sedna, mam urodziny i tak oto rodzinka postanowila zrobic mi prezent wiec zasugerowalem zegar:)

 

Problem w tym ze jest ich zbyt duzo:)

 

Zegar potrzebny do codziennego uzytkowania, nei nosze garnituru ale koszule i bluzy, wiec typowy casual albo luzny styl jak kto woli.

Na dzien dzisiejszy jedyne zegarki ktore posiadam to Gshock i Claude Bernard 01002 37N NIN

 

I chyba padnie raczej teraz na jakiegod Diver'ka - pasuje mi ich styl.

Spodobal mi sie Steinhart Ocean 1 T0204

Przymierzalem nawet CITIZEN ref 210 831 - fajny, podobaja mi sie zegarki na gumie:)

 

Odbiegajac od diverkow, bylem dzisiaj przymierzyc Balticus Gwizdny Pyl - fajny, szkoda tylko ze nie ma gumy:) 

 

Ogolnie nie strasza mnie duze zegarki, 43-44mm sa jak najbardziej ok.

Uprzedzajac temat, jesil zaproponujecie Seiko czy Orient - mozna je przymierzyc w Poznaniu ? Bylem w Swiss, Plucinski i TimeTrend i ciezko tam o jakis wybor..

Sprawdzalem jeszcze SKX009 - ale widze ze z dostepnoscia ciezko tutaj.

 

 

Dzieki za pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.