Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Vinstro

Orient AC00008W dziwnie zmienia datę

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w tytule zegarek zmienia datę między 10 a 12 w południe a nie w nocy. Może to wynikać z tego, że jest kupiony w USA (strefa czasowa?). Inna kwestia to, że dekielek jest usłany licznymi ryskami, gdy zdejmowałem folie z niego był lustro, po tygodniu noszenia wyszło z d*py stado rys, sam tego porysować nie mogłem bo zawsze odkładam z nadgarstka zegarek do pudełka w którym go dostałem umieszczając go na tej poduszce. Na ręce raczej nie mam włosków z drutu wiec nierealne żebym go porysował btw.  jak oni ukrywają te rysy? polerują to pastą jakąś ? Identyczną sytuacje miałem z zegarkiem orient kupionym w sklepie zegarownia.pl, oddalem zegarek do reklamacji momentalnie oddali pieniądze. Tutaj zamówiony z longislandwatch liczyłem, że będzie tip top :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesuń wskazówki o 12h do przodu, będzie zmianiał date w nocy.

Jeśli chodzi o rysy, to wstaw zdjęcie.

Mikroryski na polerce robią się bardzo łatwo, czasem "od patrzenia".

Longisland to dobry sklep, nie sądzę żeby sprzedali porysowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O f*ck...przecież to jest oczywiste z tą datą...czasem człowiek ma paraliż mózgu. Jak tylko ogarnę dobry aparat wstawię zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ryski to możesz olać :) Noś zegarek i ciesz się nim taki urok polerowanej stali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.