Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sebix

Patek philippe

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś kiedyś ładnie to ujął - jest to zegarek "dwukamieniowy"

 

Na jednym położyć, a drugim roztrzaskać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Karyna może polecieć, o ile słyszała o PP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyrzuc i nie pytaj o takie rzeczy wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ci wy takie komentarze niemiłe... to jakas replika chociaz czy cos?

Ktoś wie co to moze byc za mechanizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest replika.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podroba - NIE REPLIKA!

Jak chcesz o takich zegarkach czegos sie dowiedziec, to nie to forum - napisz lepiej do Chin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ci wy takie komentarze niemiłe... to jakas replika chociaz czy cos?

Ktoś wie co to moze byc za mechanizm?

To podróbka. Replika jest czymś zupełnie innym. Zachęcam do poczytania:

 

http://zegarkiipasja.pl/artykul/2675-repliki-czy-podrobki-zegarkow-jaka-jest-roznica

 

Zegarek jest najgorszej jakości podróbką z bardzo słabym chińskim mechanizmem. Jak się rozpadnie to do wyrzucenia bo właściwie nie da się tego serwisować z różnych względów.

 

Noszenie tego? Wątpliwa przyjemność... Na pewno nie świadczy o dobrym stylu.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem. Dlaczego? Po czym poznajecie? Nie przesadzacie? Nawet nie napisaliście ile to jest warte!

 

Kolega nie rozwiną skrzydeł, chciałem poznać jego historię, pochodzenie, jaka taksówka czy plaża...

 

 

Ale zatroliłem


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buuuu... juz zdjecia zniknely :(:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie zdążyłem obejrzeć tego ustrojstwa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze - masakra jakich malo... :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kiedyś zadał pytanie w tym dziale o prawdziwego Patka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kiedyś zadał pytanie w tym dziale o prawdziwego Patka?

Zdarzyło się ale to raczej nie egzemplarze znalezione na ulicy, strychu czy targu staroci tylko rodzinne czy - co wydaje mi się niestety bardziej prawdopodobne - nabyte w sposób mniej lub bardziej wątpliwy tylko z dorobioną ckliwą historią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyło się ale to raczej nie egzemplarze znalezione na ulicy, strychu czy targu staroci tylko rodzinne czy - co wydaje mi się niestety bardziej prawdopodobne - nabyte w sposób mniej lub bardziej wątpliwy tylko z dorobioną ckliwą historią.

Pamiętam... ;)


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kiedyś zadał pytanie w tym dziale o prawdziwego Patka?

Jak juz widziales byly takowe zapytania, jednak jak to w zyciu bywa ktos, kto posiada lub rodzinnie posiadal drogi przedmiot/zegarek zazwyczaj zna jego pochodzenie i historie, gdyz zakup takowy wiaze sie najczesciej z wydaniem wiekszej czesci budzetu domowego i nie jest to zakup ad hoc. Dlatego oczywiscie zdarzaja sie przypadki "znalezisk strychowych" ale jest ich baaaardzo malo - niestety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uwielbiam takie pytania jak to zadawane przez kilkupostowców. Uważam też, ze takiej osobie należy to wyjaśnić w umiejętny sposób, w przeciwnym razie, zrazi sie do forum i zegarków. A pomimo dla nas wydawało by sie niezbyt rozgarniętego pytania, można by przygarnąć do forum nowego przyszłego pasjonata.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli ktos np. na forum milosnikow kawy wyskoczy z pytaniem o "jakosc" jakiejs rozpuszczalnej i poleca na niego gromy, to po pierwsze powinien sie z tym liczyc (zakladajac, ze posiada  choc troche rozgarniecia/inteligencji) a po drugie jesli sie zrazi i nadal bedzie chcial pic rozpuszczalna a nie dopytac i poczytac samemu, to powinien zmienic forum na "onetowe" czy jakies inne tego typu - tam sie dogada ;)

 

Nie kazdy musi sie znac, ale jesli ktos dostaje odpowiedz, ze cos jest podrobka a do tego widzi jak to jest postrzegane, to niech juz sobie odpusci dalsze pytania o wycene czy "wartosc" poszczegolnych elementow :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak koledzy powyżej piszą, osoba wpadająca na forum ze swoim roleksem, niczym germański najeźdżca gwałcąca regulamin, netykietę, poczucie estetyki i zasady ortografii na forum raczej nie pozostanie, niezależnie od sposobu przyjęcia, bo dla niej liczy się tylko szybka odpowiedź czy dany zegarek można odpowiednio sprzedać, ewentualnie czy można nim zaszpanować. Przy minimalnej ilości pokory i szacunku dla innych uczestników forum, przydałoby się przynajmniej pooglądać w Internecie oryginalne zegarki i wyrobić sobie wyobrażenie o wartości i jakości wykonania zegarków PP, Rolexa czy innych, żeby nie kompromitować się zapytaniami o oryginalność zegarka, który znalazło się w lombardzie albo dostało bez papierów od wąsatego wujka Janusza, który powiedział, że to "hehe, dużo warte, i drogo się takie sprzedajo..."

 

Jak ktoś przychodzi na forum ze zdjęciami obdrapanego, powycieranego rolka, z nieruchomymi wskazówkami na tarczkach, którego dostał od kolegi w rozliczeniu za wylanie posadzki miksokretem, do tego rozpalony myślami o ewentualnym kosmicznym zysku ze sprzedaży, smaruje nowego posta w losowym dziale, nie zadając sobie nawet trudu na sprawdzenie, że dla jego tematu jest dedykowany dział, pełen podobnych zapytań, pyta o wycenę, kalecząc do tego każde zdanie błędami ortograficznymi (bo on ma angielską, gruzińską czy też portorykańską klawiaturę), to według jakich norm zasługuje na pogłaskanie po główce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+ dla Ciebie :)

 

Ja się raczej pytam - dlaczego zniesiono 10dniowy post po zarejestrowaniu nowego użytkownika. Te 10 dni zawsze można spędzić na czytaniu forum, a jak już ktoś będzie na tyle zaciekawiony to wróci po 10 dniach i napisze swój pierwszy post...

 

Ja tak poczekałem i wszystko było ok. Nie mówiąc, że wcześniej po prostu bez rejestracji czytałem forum dobre kilka lat.

 

Gość zarejestrował się wczoraj o 19, zmalował post o patka, sprawdził jak go pojechaliśmy i więcej nie przyjdzie. Gdyby był stary zakaz pisania przez pierwsze 10 dni to problem nie byłby tak duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez tjutnia
      Witam,
       
      jestem zdecydowany na zakup zegarka Patek Philippe 5205G. I tu proszę o pomoc. Gdzie się udać w celu zakupu ? W salonie w Genewie czas oczekiwania na zakup tego modelu wynosi 3 miesiące - co nie jest problemem,  jednak wobec aktualnego kursu franka i dość niskiej zniżki (6%) udzielanej przez oficjalny salon nie jest niczym specjalnym (zegarek jest dostępny ale jako że nie jestem członkiem muszę niestety zgodnie z zasadami akurat w przypadku tego modelu odczekać aby go kupić).
      Proszę o pomoc i sugestie z góry bardzo dziękuje.
       
    • Przez w8mp
      Witam !
       
      Jestem w trakcie finalizacji kupna przedstwionego na zdjęciach zegarka. W związku z tym, że sprzedajacy nie posiada dokumentów potwierdzajacych autentyczność przedmiotu proszę o szanownych furmanowiczów o swoje opinie dotyczace tego zegarka. Proszę też o informację gdzie i jak uzyskać certyfikat autentyczności zegarka. Poozdrawiam;
       
                                             


    • Przez Tombre
      Witam ,
      Mam pytanie czy jest to orginalny zegraek Patek Philippe?
      Podejrzewam ze nie ale zawsze warto zapytac.
        
      Dziekuje za odpowiedz jesli ktos znajdzie czas.
       
      POZDRAWIAM


    • Przez bartollinho
      Co to za model i jak dobra podróbka / replika?



      08475F88-A020-4CB7-9B10-23F5F2FAB1FC.MOV
    • Gość cypkenzie
      Przez Gość cypkenzie
      Witam Wszystkich Forumowiczów ⌚️⏱⏰
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.