Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bandziorzgór

Szwajcar na nadgarstek 17 cm

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie. Szukam zegarka z mechanizmem automatycznym na nadgarsyek 17 cm. Nie moze przekraczac 42mm bo wieksze np certina ds action wygladaja u mnie komicznie. Budżet to ok 3 lub 4 kola. Pomożecie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi zalezy na wodoszczelnosci, chciałbym zeby byla przynajmniej na poziomie 100. No i mechanizm,jeden z kolegów zasugerowal omijanie kalibru ETA C01.211.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z krystalicznie czystej ciekawości zapytam; dlaczego ma być "szwajcarski"??


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś prowadzilismy krotka konwersacje kolego Daito, i po Twojej sugestii zakupilem Orienta a pozniej jeszcze Seiko skx 007. Jestem z nich bardzo zadowolony. Ale orient poszedl na prezent dla siostrzenca a 07 idzie chyba do brata. Postanowilem wiec teraz odwiedzic rynek szwajcarski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glycine airman sst12.

1.Dzięki budowie koperty przy 42mm ma krótkie uszy- 48mm.

2.Eta 2893.

3.WR 200.

4.Cena poniżej 3k.

 

Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie podążałbym za trendem dużych zegarków i trzymał się średnicy 40 mm - będą lepiej wyglądać na ręce przy tej średnicy nadgarstka no i lepiej się nosiły na co dzień (zaczynałem od 44 mm średnicy....). Zobacz Tag Heuer WAY111A.BA0928 - to raczej ponad 4 kpln chyba że wyhaczy się używkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag jest super ale w tej półce cenowej to kwarce a ja celuje w automat. Dzieki kolego za podpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem base22.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie. Airmany to niepowtarzalny styl, historia, dobre wykonanie, a ostatnio super ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Glycine to znana i lubiana marka, produkująca zegarki typu wojskowego, zwłaszcza lotnicze. Ostatnio ceny Glycine baaardzo spadły, rynki zachodnie zalała fala zegarków w promocjach, wyprzedażach itp. Z jednej strony to dobrze, z drugiej jest trochę obaw o utrzymanie jakości, no i mam znajomych wściekłych na firmę, którzy kupili zegarki, wydając sporo pieniędzy, a teraz można te same dostać dwa razy taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O czym konkretnie piszesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogrzebałem trochę na bazarku i w oko wpadły mi Glycine Airman 18, Glycine Airman DC-4,  Airman Double Twelve. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DC4 najciekawszy i nawiązujący do pierwowzoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.