Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AVANTTV

Nowy klasyczny zegarek kieszonkowy - mój pierwszy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od dłuższego czasu zastanawiałem się nad zegarkiem kieszonkowym. Mój ubiór to zazwyczaj spodnie Chino, kamizelka koszula itp. Aktualnie mam zegarek automatyczny że szkłem szafirowym ADRIATICA taki https://fabrykazegarkow.pl/zegarek-meski-adriatica-classic-a2804-1211a.

Chciałbym z niskiej półki do ok 500zł. Jeżeli byłby warty swojej ceny mógłbym w ostateczności dołożyć 200. (oczywiście jeżeli da się taniej)

Jeżeli nie możecie podać konkretnych modeli poproszę o strony lub marki tychże zegarków.

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka strona "allegro"

W wyszukiwarce wpisz zegarek kieszonkowy:)


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka strona "allegro"

W wyszukiwarce wpisz zegarek kieszonkowy:)

Nie żeby coś, ale znam tą stronę. Nie ufam zbytnio dla niej, poza tym nie po to jest ta kategoria, żeby kierować ludzi na allegro - nie sądzisz ? Poza tym równie dobrze mógłbym kupić zegarek za 150zł i wtedy będzie dobry? np o chińskiej firmy. Nie znam się na takich zegarkach i w jakich cenach można kupić całkiem używalny... Ten komentarz troszkę nie na miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie ciezki temat bo kieszonki ponizej 500zl to czesto skarbonka do ktorej trzeba wrzucic kase. Daj ogloszenie w dziale poszukuje.

Jesli nie chcesz sie bawic to po prostu moze zacznij od molni za jakies 100zl

 

 

Jakiej kieszonki szukasz? Zlota, srebrna, pozlavana,stal, chrom?

 

Moge tez cos poszukac u siebie to za jakies 150zl moze cos znajde.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.