Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

harios

Bransoleta orient ray blue 1

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, szukam oryginalnej bransolety do tego zegarka lub samej maskowniczki ktora sie zerwała.

Jakis numer po jakim mozna to szukac? Podobno poljot ma, ale w ofercie znalazlem tylko paski skórzane, żadnych bransolet. Moze któryś z forumowiczów ma na sprzedaż używana, w pełni sprawna, cała bransoletę lub sama maskowniczke? Chodzi oczywiscie o oryginalna bransoletę, ta z dwoma chromowanymi paskami na srodku

 

 

#chyba znalazlem

https://www.schoeneuhren.de/orient-deep-ray-ii-stahlband-uhrband-bandanstoss-22-mm/marken/orient-uhren/professional-diver/a-20855/

 

Ale to do dwójki? Choc chyba powinna pasować do 1 tez, z drugiej strony troche drogo wyjdzie z przesyłka,,

Nie macie czegos używanego? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak maskownica się zerwała? teleskop został a rozerwałeś maskownicę?

do Poljota trzeba dzwonić/pisać z konkretną sprawą, bransoletę na pewno sprowadzą. Kwestia tylko kiedy i za ile. Ja kiedyś potrzebowałem bransy do innego orienta i taniej i szybciej wyszło z w/w schoenenuchren 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem bransoletę ze strony demus, 200zl z przesyłka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.