Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TheSzymek

Naprawa Casio G-Shock GA-100

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Jakieś kilka miesięcy temu zostałem obdarowany zegarkiem Casio.

Z tego co się dowiedziałem był niby oryginalny jednak nawet nie wiem jak to sprawdzić, niestety z powodu zakupu przez allegro nie posiadam gwarancji.

Ostatnio po kilku dniach na budowie ze mną pojawiła się pewna awaria...

 

1. Mianowicie, przycisk "B" zamiast podświetlać tarczę raz na jakiś pokazuje datę co jeśli się nie mylę jest zadaniem przycisku "D".

Czy ktoś wie czym może być to spowodowane i czy ktoś da radę mi to naprawić?

Przyciski: http://imgur.com/y5uxvOD

 

2. Po upadku w busie gdy wracałem do domu zauważyłem że wskazówka minutowa wyleciała chyba z igiełki trzymającej ją i lata dookoła tarczy gdy tylko odwrócę zegarek w jakąś stronę, ona spada na dół. Im bliżej krawędzi tarczy zegarka tym wskazówka spada coraz niżej w dół. Zaznaczona na czerwono na zdjęciu. Jeśli ktoś by nie zrozumiał o co chodzi mogę podesłać filmik :v

 

3. Dodatkowo po upadku wskazówka na małej tarczy spadła na sam dół zegarka na napis "Over" i się stamtąd nie rusza, co jest też dziwne ponieważ od samego początku była na wartości 0. Dodam że przy np. synchronizacji wskazówek mała wskazóweczka działa poprawnie i obraza się na tarczy.

post-99376-0-82191300-1503130542_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek naprawiony w Wolsztynie u zegarmistrza.

Wszystko działa jak należy, polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.