Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Dragadof

Nietypowe ustawianie daty (rok)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dragadof

Witam, dostałem od znajomego podróbkę zegarka PATEK PHILIPPE GENEVE. Zegarek jest automatyczny, posiada dwa przyciski ( górny zmienia miesiąc, dolny zmienia dzień miesiąca), koronkę można odciągnąć tylko do jednej pozycji (w celu zmiany godziny). Zegarek wskazuje również dzień tygodnia i rok. Tutaj nasuwa się moje pytanie, jak zmienić rok w tym zegarku? Przeczytałem cały internet i nie znalazłem odpowiedzi, w żadnej instrukcji podobnych zegarków nie znalazłem odpowiedzi.

Jeżeli źle założyłem temat to przepraszam. Jak nie interesują was podróbki to przepraszam. Mogę załączyć zdjęcia. Jak kogoś uraził mój brak znajomości tematu to przepraszam. Przepraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety podróbki to nie nasza specjalność, a dokladnie zajmujemy sie uświadamianiem iz nabywanie, noszenie tego typu produktów to wstyd, ze o kradziezy czyjegos wzornictwa i pracy nie wspomnę.

Czy bys chciał by za Twoja pracę odebrał wynagrodzenie kto inny?

Oddaj go znajomemu.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragadof

Myślowe placebo, jakbyś ściągnął klapki z oczu zauważyłbyś, że w Twoim pokoju jest conajmniej 10 podróbek różnego rodzaju. Nie uchronisz się przed tym.

 

Jak nie znasz odpowiedzi na pytanie to nie odpowiadaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybys był mądry to publicznie, świadomie nie zadałbys pytania dotyczącego oszustwa... Ale kazdy ma, lub nie, moralność.

 

Edit

 

Jap piszesz, przeczytałeś caly internet w celu znalezienia instrukcji, napisz moze do oszusta ktory go wyprodukował, z calą pewnoscia przesle Ci interesujace dane.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragadof

Noszenie podróbek nagle jest ok, no chyba, że pytasz o tym na forum to jesteś oszustem. Serio, zerknij do swojej szuflady i powiedz, że masz wszystko oryginalne i przestań trollować.

 

Yoda, bardzo oryginalny pseudonim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noszenie podróbek nagle jest ok, no chyba, że pytasz o tym na forum to jesteś oszustem. Serio, zerknij do swojej szuflady i powiedz, że masz wszystko oryginalne i przestań trollować.

Yoda, bardzo oryginalny pseudonim...

Oszustem jest producent, natomiast ktos kto nosi jego wyroby.... Hm, brak mu klasy?

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragadof

Już przypomniałem sobie czemu przestałem korzystać z forum 15 lat temu. Ludzie tutaj nie skupiają się na problemie, który jest w temacie, tylko na szukaniu zaczepki i okazji to połaskotania swojego ego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, dostałem od znajomego podróbkę zegarka PATEK PHILIPPE GENEVE. Zegarek jest automatyczny, posiada dwa przyciski ( górny zmienia miesiąc, dolny zmienia dzień miesiąca), koronkę można odciągnąć tylko do jednej pozycji (w celu zmiany godziny). Zegarek wskazuje również dzień tygodnia i rok. Tutaj nasuwa się moje pytanie, jak zmienić rok w tym zegarku? Przeczytałem cały internet i nie znalazłem odpowiedzi, w żadnej instrukcji podobnych zegarków nie znalazłem odpowiedzi.

Jeżeli źle założyłem temat to przepraszam. Jak nie interesują was podróbki to przepraszam. Mogę załączyć zdjęcia. Jak kogoś uraził mój brak znajomości tematu to przepraszam. Przepraszam.

 

Mogę wiele zrozumieć, że chcesz nosić fake, że Ci to obojętne itp? ale skąd pomysł, że ktokolwiek będzie się orientował jak działa jedna z kilku tysięcy podróbek, chyba nie liczysz na to, że przestawienie daty będzie tak samo działało, jak w oryginalnym patku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przypomniałem sobie czemu przestałem korzystać z forum 15 lat temu. Ludzie tutaj nie skupiają się na problemie, który jest w temacie, tylko na szukaniu zaczepki i okazji to połaskotania swojego ego.

 

Jeżeli forum powstało pod koniec 2003 to ciekawe gdzie pisałeś te 15 lat temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragadof

Od 15 lat nie korzystam z żadnego forum, o zegarkach nie mam pojęcia. Miałem nadzieję, że znawcy tematu przedstawią mi różne sposoby ustawiania dat, bo wszystkie o których się dowiedziałem nie działają na prezencie, który dostałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już przypomniałem sobie czemu przestałem korzystać z forum 15 lat temu. Ludzie tutaj nie skupiają się na problemie, który jest w temacie, tylko na szukaniu zaczepki i okazji to połaskotania swojego ego.

Od 15 lat nie korzystam z żadnego forum, o zegarkach nie mam pojęcia. Miałem nadzieję, że znawcy tematu przedstawią mi różne sposoby ustawiania dat, bo wszystkie o których się dowiedziałem nie działają na prezencie, który dostałem.

Gdybyś rozumiał slowo pisane to komunikacja na forum nie stanowiłaby problemu.

Znawcy tematu podpowiadają ze azjatyckie, podrabiane buble wyposażone są czesto w atrapy funkcji ktore oferuje oryginalny produkt.

Nikt nie szuka zaczepki, tylko udziela profesjonalnej informacji ktora Tobie nie odpowiada.

Stąd rozgoryczenie w Twoich wypowiedziach.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dragadof

W temacie napisałem, że przepraszam jak kogoś nie interesują podróbki. Liczyłem na odpowiedź w stylu: nie można przestawić daty bo to atrapa, że w nietypowych mechanizmach robi się to tak:... Rozgoryczenie w moich wypowiedziach jest spowodowane Twoim istnieniem w tym temacie i wypowiadaniem się na tematy inne niż tego oczekuję. Moderator dałby za to ostrzeżenie, a nie czekaj... Ty jesteś Moderatorem (ch*jowym).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli mialem racje, brak Ci klasy i ogłady- podrabianych zegarek idealnie pasuje do Ciebie.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.