Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

patryk6527

Para pod szkłem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, nie wiem, gdzie dodać moje pytanie, dlatego piszę tutaj. Otóż byłem dziś u pani zegarmistrz. Wymieniałem baterię w moim zegarku i przy okazji poprosiłem panią o przyklejenie fioletowej ozdoby na tarczy, bo odpadła. Ok, 15 złotych usługa. Ale cały czas w środku na szkle jest taka jakby para, jasne ślady (w miejscu nad klejeniem nie ma żadnego śladu na szkle). Samo zejdzie po jakimś czasie?

Pozdrawiam

Zdjęcie obecnie: https://i.hizliresim.com/RPdoXG.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za szybko zegarek zlozony. Klej paruje. A raczej powietrze od kleju. Prawdopodobnie w czasie schniecia zaszla reakcja chemiczna i klej zaczal sie nagrzewac.Od kleju nagrzalo sie powietrze zamkniete w zegarku i osiadla para na szkle.

Ale to tylko domniemanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli zegarek jest szczelny to moze troszke potrwac. Najszybciej otworzyc zegarek i przettzrc szkielko od srodka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie jak pisze kolega, idz raz jeszcze na poprawkę uslugi.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej przykleiła super-glue a on parując (schnąc) wydziela żrące opary które potrafią tak załatwić szkło od środka jak sie za szybko złoży - tego się już nie wytrze 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.