Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fullsize

Seiko Recraft SNKN75 - chwalę się i proszę o poradę :)

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko, 

 

Dzisiaj przyszedł do mnie w końcu zza wielkiej wody Recraft SNKN75. Po prostu nie mogę się napatrzeć na tę tarczę... 

Ponieważ jednak nie jestem fanem bransolet, a z doborem kolorów u mnie jak u większości facetów, to proszę Was uprzejmie o poradę, jaki pasek do niego dobrać. 

Myślałem wstępnie pasku rally, np takim jak poniżej, ale jednak z drugiej strony może jednak coś bardziej klasycznego, bez zbędnych dziurek? ;) No i zastanawiam się przede wszystkim, jaki kolor by tu pasował najbardziej...chciałbym żeby grał z tarczą, ale też, żeby całość nie była zbyt krzykliwa. Może klasycznie na czarno? Albo ciemny brąz?

5c791cc891397ad6b3406f54b004cb53.jpg

 

Wszelkie opinie będą bardzo mile widziane :)

post-96537-0-27299200-1503951466_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rally ciemny brąz będzie idealny :)

Swoją drogą to bardzo ładna wersja. Te jednokolorowe jak SNKN37 do mnie zupełnie nie przemawiają. Brak im charakteru.

Twój jest super.

Prawie tak jak mój SNKN01 ;):D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SNKN01 też mi się podobał, ale wygrał ten. Poza tym rozważałem też zielonego SNKN77 - na żywo też musi robić robotę. 

Co do paska, to rozważam jeszcze ten czarny, ale chyba jednak faktycznie skłaniam się ku ciemnemu brązowi. Nitka chyba w kolorze paska, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Jasna nitka też będzie w porządku. Dla mnie może nawet lepsza :)

Ale jak chcesz stonowany, to nitka w kolorze skóry.


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zegarka i cieszę się że jest więcej wyznawców SNKN-ów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Jak patrzę na tę tarczę, to myślę sobie, że to nie jest mój ostatni Recraft ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękna sztuka,

a jakby dodać brązowy pasek z nitką orange ?

dodaj jeszcze parę fotek, please.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajny zegarek  :)  Ja ostatnio kupiłem SNKM97, a więc tego z zieloną tarczą, na bransolecie. Bransoleta nie zostanie, bo jak dla mnie jest średniej jakości. Zamówiłem w PATTINI pasek w stylu rally - oni go oznaczają jako model 57, który ma być czarny, z pomarańczowym przeszyciem. Dodatkowo poprosiłem ich o to, żeby krawędzie zewnętrzne tego paska, w tym te, które obejmują wycięte kwadraty, zostały zabarwione na zielono. Taki dokładnie pasek, do tego właśnie modelu, znalazłem w jednej z recenzji na jakimś zagranicznym portalu. Dodatkowo okazało się, że pasek jest właśnie od PATTINI, stąd nie było problemu. Teraz cierpliwie czekam, a jak pasek się pojawi, to pochwalę się zegarkiem. Na razie na kajdankach...

post-34987-0-80237100-1504264410_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny zegarek  :)  Ja ostatnio kupiłem SNKM97, a więc tego z zieloną tarczą, na bransolecie. Bransoleta nie zostanie, bo jak dla mnie jest średniej jakości. Zamówiłem w PATTINI pasek w stylu rally - oni go oznaczają jako model 57, który ma być czarny, z pomarańczowym przeszyciem. Dodatkowo poprosiłem ich o to, żeby krawędzie zewnętrzne tego paska, w tym te, które obejmują wycięte kwadraty, zostały zabarwione na zielono. Taki dokładnie pasek, do tego właśnie modelu, znalazłem w jednej z recenzji na jakimś zagranicznym portalu. Dodatkowo okazało się, że pasek jest właśnie od PATTINI, stąd nie było problemu. Teraz cierpliwie czekam, a jak pasek się pojawi, to pochwalę się zegarkiem. Na razie na kajdankach...

Ten pasek, Pattini 57 z pomarańczową nitką pasowałby też do 75-tki kolegi @Fullsize

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fakt, choć może bez tych wybarwień na zielono, bo do tej 75ki to chyba by nie pasowały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, choć może bez tych wybarwień na zielono, bo do tej 75ki to chyba by nie pasowały

 

Dokładnie tak, w Twoim na pewno będzie wyglądał super.

Jak zmienisz na pasek daj fotkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Dokładnie tak, w Twoim na pewno będzie wyglądał super.

Jak zmienisz na pasek daj fotkę.

No to znając Pattini, jeszcze z tydzień potrwa, zanim pasior do mnie dotrze ;-) Jak tylko będzie, wrzucę fotki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Już się nim chwaliłem w kilku miejscach, na nowym pasku, więc jak poszukasz, to znajdziesz ;-) Ostatecznie jednak mnie nie zachwycił i poszedł do ludzi, tym bardziej, że był dla mnie ciut za duży ;-)

Długo coś Ci ten pasek szyją ;)

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/25757-nowe-nabytki-japo%C5%84skie-chwalimy-si%C4%99-tym-co-uda%C5%82o-nam-si%C4%99-upolowa%C4%87/page-273

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna tarcza. Ja bym dał do niego pasek jasny brąz w stylu vintage z jakimś pomarańczowym przeszyciem.

W ogóle te receafty od seiko są super. Tylko ta bransoleta przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Przeszkadza jeszcze kiepska jakość wykonania, przynajmniej w SNKM97 :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd najlepiej zamawiać Recraft ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry z Nowego Targu! :)

post-94843-0-05743600-1514976007_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitać wszystkich,

 

u mnie prezentuje się w ten sposób:

 

post-92488-0-86483600-1518345968_thumb.jpg

post-92488-0-14604300-1518345971_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Powitać wszystkich,

 

u mnie prezentuje się w ten sposób:

Co to za Ref.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.