Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

SŁOŃCA - projekt który pozwoli zatrzymać czas.

Zaproszenie do wydarzenia artystycznego współorganizowanego przez KMZiZ. czas zegar zegar słoneczny World Time 24h słońce nowość projekt sztuka KMZiZ

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
27 odpowiedzi w tym temacie

#21 Krokodyl Tik-Tak

Krokodyl Tik-Tak
  • Użytkownik
  • 382 postów

Napisano 12 wrzesień 2017 - 09:40

To było na prawdę ekstra! Wczoraj włączył się do pomocy Instytut Polski przy Ambasadzie RP w Pekinie, więc przynajmniej w Chinach jest już spokojnie. 

;)

• 0

#22 csc

csc
  • Użytkownik
  • 79 postów

Napisano 13 wrzesień 2017 - 19:06

Wysłałem emaila do znajomych w USA - jezeli ktoś się zgłosi to dam znać :) Niektóre z miejsc które wymieniłeś (chociażby na Alasce) mają bardzo niską gąstość zaludnienia. Być może wartoby wrzucić posta na zagraniczne fora (np na watchuseek)?

• 2

#23 Jan M. Krawczyk

Jan M. Krawczyk
  • Stowarzyszenie
  • Moderator
  • 2338 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 11:00

Islandia załatwiona. Co jeszcze zostało?

• 1

#24 zasadas

zasadas
  • Użytkownik
  • 13403 postów

Napisano 15 wrzesień 2017 - 22:00

Nie mogę pomóc, ale kibicuję z całych sił. Świetny projekt.

• 1

#25 Krokodyl Tik-Tak

Krokodyl Tik-Tak
  • Użytkownik
  • 382 postów

Napisano 17 wrzesień 2017 - 13:09

Cześć Panowie!

Sytuacja w czwartek była już lekko krytyczna - na realizację jest więcej czasu. Przesuniemy pokaz na Równonoc Wiosenną. Mimo, że bardzo dużo osób się zaangażowało i na liście z poprzedniej strony ubyło następnych miejsc - nadal nie było widoku, by szybko znaleźć ludzi w pozostałych punktach na świecie. 

Miałem spotkanie z dyrektorkami obu galerii i koordynatorką z Filmoteki Narodowej - z projektu zrobiła się poważna sprawa. Wszyscy stwierdziliśmy, że nie można ryzykować, że coś nie wypali, jeśli to tylko kwestia przesunięcia i dopracowania projektu.

Żeby mieć jasność - można było wstawić jakieś atrapy i playbacki w pustych miejscach. Tylko, że byłoby to nieprawdziwe i projekt nie miałby sensu. Wielu artystów często lubi fałsz - ja tego nie potrafię. Dopiero zaczynam jako artysta, ale prawda była zawsze podstawą pracy. Poszło już kilka miesięcy charówki, zaangażowałem w to Was, wiele innych osób. Słońca muszą być "prawdziwe". :)

Przepraszam, jeśli spotkał Was zawód - choć myślę, że w zasadzie ten scenariusz mimo wszystko jest optymistyczny. 

• 0

#26 Krokodyl Tik-Tak

Krokodyl Tik-Tak
  • Użytkownik
  • 382 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 14:41

https://zacheta.art....alendarz/slonca

Koledzy, z racji, że przełożyliśmy event, teraz krótki pokaz w formie trailera. Jeśli będziecie mieli czas w sobotę pomiędzy 12 a 14 - zapraszamy do warszawskiej Zachęty. W październiku ruszymy z kopyta z odsłoną marcową. Będę pisał do Zarządu KMZiZ z jeszcze jedną fajną propozycją. :)

Użytkownik Krokodyl Tik-Tak edytował ten post 20 wrzesień 2017 - 14:42

• 0

#27 Jan M. Krawczyk

Jan M. Krawczyk
  • Stowarzyszenie
  • Moderator
  • 2338 postów

Napisano 20 wrzesień 2017 - 19:36

Świetnie. W razie czego mam już dwie osoby z Islandii chętne pomóc. W innych lokalizacjach przy takim czasie z pewnością też coś się uda pomóc. Pozdrawiam
  • 0

#28 albiNOS 01

albiNOS 01
  • Użytkownik
  • 712 postów

Napisano 19 październik 2017 - 19:13

Dobra, skoro przesunięto na dzień moich urodzin to i ja nawiąże kontakt ze znajomym (btzmi jak nie bylem ale znam kogoś kto był) w stanach. Nie wiem jaka szerokość g. Ale co tam. Tylko musze pogadać z innym kolega który ma z nim stały kontakt.
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: czas, zegar, zegar słoneczny, World Time, 24h, słońce, nowość, projekt, sztuka, KMZiZ

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych