Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Zawrat55

2007 Po spotkaniu klubowym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zawrat55

Dzięki za fajne spotkanie, ale prezentacja o wiecznym kalendarzu była chyba trochę za szczegółowa. A może się mylę?

__________________________________________________

Edward.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to akurat.

Tylko ze względu na tłumaczenie Władka strasznie się to wydłużyło. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe spotkanie, było bardzo OK. Organizatorzy spisali się na medal.


Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super spotkanie...... tylko p. Kurt Klaus podczas operowania walcem powinien mieć na głowie beret z antenką, aby polskiej tradycji stało się zadość :P Swoją drogą niektóre podróbki były naprawdę wytrzymałe. Solidna chińska robota :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten vacheron był niesamowity


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również jestem bardzo zadowolony ze spotkania :P Żałuję tylko że nie byłem w roku poprzednim i na wczorajszym spotkaniu nieoficjalnym :? Osobiście prezentacje mi się podobały, tłumaczenie było bardzo dobre, szkoda że nie trafiłem żadnej nagrody :wink: ale spróbuję za rok :) Co do podróbek to niektóre naprawdę były bardzo wytrzymałe, a niektóre nawet ciągle działały :twisted: Fajnie było się znowu spotkać, dzięki wszystkim za spotkanie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

no ja tez zaluje ze sie z Wami wczoraj nie "pointegrowalem" ale musialem zadbac o intergacje z malzonka w tym czasie :wink: dzisiaj to wiekszosc malo kumata juz byla po tej imprezie i ciezko bylo porozmawiac :P

 

ale spotkanie naturalnie oceniam jako bardzo udane- bardzo podobala mi sie prezentacja wiecznego kalendarza i wyklad Waldemara Ferri Szczerbowskiego dzieki ktoremu z czystym sumieniem i bez protestow malzonki bede mogl kupic teraz PP :wink: nawet mu tego Panerai'a za zle nie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, powinienem się spodziewać tej odpowiedzi na temat Panerai i nie prowokować tematu :oops: :wink:

 

Ja również dziękuję bardzo za spotkanie, miło było spotkać tylu klubowiczów, porozmawiać o zegarkach i poprzymierzać je :P

 

Do następnego! :)


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej podobal mi sie Kurt Klaus - jego postawa, swietny wyklad no i miazdzenie podrobek :P Spotkanie pelne emocji, swietnie przygotowane. Nie do konca podobala mi sie prezentacja Waldemara Ferri Szczerbowskiego - zegarki to nie tylko PP i VC.


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Ehhh, powinienem się spodziewać tej odpowiedzi na temat Panerai i nie prowokować tematu :oops: :wink:

 

a zastanawialem sie ktory to wyskoczyl jak Filip z konopi z tym pytaniem :P

 

Najbardziej podobal mi sie Kurt Klaus - jego postawa, swietny wyklad no i miazdzenie podrobek :)

 

nie spodziewalem sie, ze to tak sympatyczny czlowiek :lol:

 

Nie do konca podobala mi sie prezentacja Waldemara Ferri Szczerbowskiego - zegarki to nie tylko PP i VC.

 

bo on postrzega zegarki z zupelnie innej perspektywy, a patrzac przez pryzmat "kolekcjonerskiego biznesu wysokiej klasy/kasy" na pewno ma racje :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do konca podobala mi sie prezentacja Waldemara Ferri Szczerbowskiego - zegarki to nie tylko PP i VC.

 

Jednak wszystkie inne są min. półkę niżej... Po jego prezentacji zrobił mi się pewien mętlik w głowie i poznałem klątwę PP :evil: :oops: :wink:


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

beda udostepnione prezentacje pps?


Pozdrawiam, Daniel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiedzielem ze spotkanie mi sie spodoba, ale nie przypuszczalem ze az tak bardzo..:P za rok napewno też przyjadę... :):P:lol: nawet moj towarzysz zaraził się zegarkomanią... za rok zabiore dziewczynę, może ją tez uda się namówić ze zegarek to nie tylko i wyłącznie użyteczny przedmiot.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość woocash

Dajcie jakieś zdjęcia miażdżenia podróbek :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość woocash

Myślałem, że to będzie większy walec :P A tu taka akumulatorowa zabawka :wink: Dzięki za zdjęcia. A może masz jakieś pokazujące co z tych majstersztyków zostało po przejeździe walca :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
Myślałem, że to będzie większy walec :P A tu taka akumulatorowa zabawka :wink: Dzięki za zdjęcia. A może masz jakieś pokazujące co z tych majstersztyków zostało po przejeździe walca :?:

 

Walec to jest walec. Mnie się bardzo podobał i tak sobie go wyobrażałem. Przecież nikt nie mówił że to będzie grande walec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę wszystkich pstrykających o wklejenie zdjęc lub linków go galerii ze spotkania oficjalnego i nieoficjalnego.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę wszystkich pstrykających o wklejenie zdjęc lub linków go galerii ze spotkania oficjalnego i nieoficjalnego.

 

OK. Zaraz wrzucę trochę fotek ze spotkania w Sofii :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sofia adpada!! :P


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :!:

To może i ja kilka słów.

Tak się składa, że byłem na wszystkich trzech oficjalnych spotkaniach oraz też na dwóch poprzedzających je nieoficjalnych.

Każde z nich miało swoją atmosferę i zalety. Jak widać z rozwojem Klubu, przybywa również Klubowiczów a zatem i bardziej liczne są spotkania.

Również chciałem bardzo podziękować organizatorom za spotkanie jak również wszystkim Kolegom zegarkomaniakom za atmosferę i prezentację swoich kolekcji (Uf, niektóre zapierały dech, eh !).

O plusach to można by mówić, dużo ale myślę, że wszyscy je widzą, odczuwają i wiedzą (profesjonalizm prezentacji i jej dobór, możliwośc poznania coraz to nowych Kolegów Klubowiczów, itp. itd.), ale o minusach warto też powiedzieć, choć były one marginalne, jednak popieram zdanie Yargoth:

- duszno na sali (brak wentylacji,

- oczywiście palenie, uważam, że z takiej okazji można się już trochę wstrzymać,

- oczywiście, komórki też.

Na jednym i drugim spotkaniu było wspaniale, rówież proszę i czekam na wklejanie zdjąć z obu spotkań

Pozdrowienia dla organizatorów i wszystkich zegarkomaniaków :!: : Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wentylacji -koszmar

Komórki - brak kultury.

Palenie.......hmmmmm miodzio.:P A poważnie, macie racje. Jako palący stwierdzam, ze do palenia powinno być wyznaczone jedno miejsce, a nie popielniczka na każdym stoliku.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja postuluję by następne spotkanie nieoficjalne zrobić w jakimś cichszym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Brak wentylacji -koszmar

Komórki - brak kultury.

Palenie.......hmmmmm miodzio.:P A poważnie, macie racje. Jako palący stwierdzam, ze do palenia powinno być wyznaczone jedno miejsce, a nie popielniczka na każdym stoliku.

 

o ile dobrze pamietam szczegolnie niejaki TIK TAK mi w twarz dymem dmuchal- dwa razy musialem zmieniac miejsce a ten cholernik jakby sie uwzial :):lol::P

 

wentylacja faktycznie do bani- musialem w czasie wykladow wychodzic z sali bo zona nie wytrzymywala :) komorek szkoda nawet komentowac :?

 

ale co tam duzo nie mowic to fajnie bylo i o tych niedogodnosciach ja juz zapomnialem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, ze nie stałeś bliżej. Wyziew mógł być gorszy :P:)


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.