Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Zawrat55

2007 Po spotkaniu klubowym

Rekomendowane odpowiedzi

Gość grzegorzc-1985

Witam !

 

Co tam jakieś niedogodności jak atrakcje super!!

 

Co prawda nadal nie wiem jak działa wieczny kalendarz ale co tam .

 

 

Dzięki wam wszystkim za możliwość obejrzenia w jednym miejscu takiej ilości znakomitych zegarków.

 

 

A Magellan był najlepszy wizualnie !!

 

 

Spać nie mogłem tak się napatrzyłem

 

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh
Palenie.......hmmmmm miodzio.:P A poważnie, macie racje. Jako palący stwierdzam, ze do palenia powinno być wyznaczone jedno miejsce, a nie popielniczka na każdym stoliku.

 

Jak zostanie wprowadzony ustawowy zakaz palenia w miejscach publicznych, to problem sam się rozwiąże :twisted:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zostanie wprowadzony ustawowy zakaz palenia w miejscach publicznych, to problem sam się rozwiąże

I chwała Bogu, popieram ta ustawę. Nie popieram tylko zakazu palenia w samochodzie, bo co kogo obchodzi............

 

Jest jeszcze kwestia interpretacji miejsca publicznego.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tomasz Sitkowski napisał

....ale o minusach warto też powiedzieć, choć były one marginalne, jednak popieram zdanie Yargoth:

- duszno na sali (brak wentylacji,

- oczywiście palenie, uważam, że z takiej okazji można się już trochę wstrzymać,

- oczywiście, komórki też.

Ja dorzuciłbym jeszcze jeden minus :P ... brak identyfikatorów na piersi z nickami, nazwiskami z Forum. Trudno było sie zorientować kto jest kto.

Wszystko inne było SUPER. Spotkanie bardzo udane! :):lol::P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję organizatorom.

Jestem bardzo zadowolony.

Wykład Kurta Klausa bardzo ekskluzywny i ciekawy.

Opinie pana Waldemara Szczerbowskiego intrygujące i dające dużo do myślenia,chociaż ze względu na czas bardzo fragmentaryczne(zgłaszam zapotrzebowanie na cykl wykładów).

No i ten klimatyczny Vulcain.

No i trochę za duszno i trochę za ciasno (w sumie nieważne).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość chawer

Dziekuje za wielka uczte dla ducha i ciala, radosc ogromna.

Mam nadzieje, ze niedociagniecia zostana poprawione i spotkanie w 2008 odbedzie sie juz bez drobnych wpadek.

Raz jeszcze wielkie dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość grant

Wielkie słowa uznania i podziękowania dla organizatorów całego spotkania.

Spotkanie nieoficjalne jak i oficjalne super :!: , do tego zacni goście i coraz większe grono klubowiczów.

 

... brak identyfikatorów na piersi z nickami, nazwiskami z Forum. Trudno było sie zorientować kto jest kto.

 

Rzeczywiście, brak identyfokatorów utrudniał trochę kontakt między klubowiczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiście, brak identyfokatorów utrudniał trochę kontakt między klubowiczami.

O ile dobrze pamiętam - to chyba jako jedyny w wiadomym miejscu nie wypowiedziałeś ani jednego zdania :P mam nadzieję ze dobrze kojarzę :roll: a spotkanie super - wielkie dzięki wszystkim

Silver - nie mów że masz foty :)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Varita

Wczoraj byłam po raz pierwszy na spotkaniu i jestem pod dużym wrażeniem. Duże podziękowania dla Organizatorów za profesjonalizm i ciekawy program!!! a że jak piszą moi poprzednicy że było nieco gorąco... tak jest chyba zawsze gdy spotka się tak wiele ludzi z prawdziwą pasją a tematem są zegarki najwyższej klasy... to i atmosfera robi się gorąca...

pozdrawienia

Varita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie podziękowania i gratulacje dla organizatorów - spisali się na medal. Duży szacunek za sprowadzenie świetnych wykładowców, a szczególnie Kurta Klausa - mistrzostwo świata (zwłaszcza, że wygrałem bejsbolówkę IWC).

 

Niedociągnięcia to raczej kwestia podmiotów niezależnych od organizatorów:

duszno - kiepska klimatyzacja w InterConti (nie pierwszy raz),

komórki i palenie - no comments (przyznać się komu moja 4-letnia córka zwróciła uwagę prazy windach, że "śmierdzi tymi okropnymi papierosami" ;-) Jeden taki to nawet do toalety zabrał swojego smroda - szczyt!

 

Martwi mnie trochę bierna postawa przedstawicieli poszczególnych marek. Oprócz skromnej ekspozycji - w sumie z 5 producentów, nie zrobili niczego powalającego na kolana PR-owo. Kto z nas nie chciałby przymierzyć różnych Omeg, Panerai, AP, VC czy chociażby Certiny czy też czegokolwiek innego co tam Władek ma w ofercie....

 

Przepraszam, zapomniałem o "bibule": Chronos, Top Class katalogi np. Ulysse Nardin a przede wszystkim katalog IWC. Oj coś mnie korci, żeby mój następny nabytek był z tej stajni :-)

 

Teraz z niecierpliwością czekam na fotki i plany dotyczące kolejnego spotkania. No i jeszcze raz do Władka, sponsorów i organizatorów: DZIĘ-KU-JE-MY!!!!!

 

WITO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie było wspaniałe. Ogromnie cieszyliśmy się, że udało się nam przyjechać.

Kurt Klaus okazał się nie tylko wybitnym konstruktorem, ale również niesamowicie sympatycznym człowiekiem. Mam wrażenie, że podobało mu się w Warszawie. Sądząc po uśmiechu widocznym na zdjęciach Dominique'owi Bernaz również. :-)

Wiele można by pisać o poziomie prezentacji i randze zaproszonych gości. Organizatorom należą się gorące podziękowania. Naprawdę doceniamy wasz wysiłek. :P

Niesamowita sprawą było też dla mnie walcowanie podróbek. Tu chylę czoła przed Darkiem . Podejrzewam, że musiał się trochę natrudzić, negocjując z urzędem celnym. Rozmiary walca były może niewielkie, ale moim zdaniem akcja publicznego niszczenia podrobionych zegarków jest dużym krokiem naprzód w kwestii ochrony własności intelektualnej (dotąd udawało się organizować jedynie akcje dotyczące pirackich płyt).

Poza tym, spotkanie jak zwykle było ucztą dla oka (kolekcje niektórych kolegów rzeczywiście zapierają dech) i okazją do ciekawych dyskusji.

No i już widzę, że będzie kilka nowych zdjęć do rodzinnego albumu :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję (także w imieniu żony) za wspaniałe spotkanie i moc atrakcji. Szczególnie wielkie wrazenie zrobiły na nas wykłąd K. Klausa oraz prezentacja VC. Walcowanie podróbek to było przy tym wszystkim wspaniałą "wisienką na torcie" :P


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

walcowanie to jarmarczny show/zabawa i w żaden sposób nie przyczyni się ono do czegokolwiek. większym krokiem byłaby broszura o tytule np "jak w 3 krokach wykryć podróbkę" lub jakiekolwiek inne akcje "uświadamiające"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
walcowanie to jarmarczny show/zabawa i w żaden sposób nie przyczyni się ono do czegokolwiek. większym krokiem byłaby broszura o tytule np "jak w 3 krokach wykryć podróbkę" lub jakiekolwiek inne akcje "uświadamiające"

 

Mam na ten temat nieco inne zdanie. Jasne, że samo niszczenie podróbek nie podniesie świadomości w narodzie, ale przynajmniej zwraca uwagę na istnienie problemu i (miejmy nadzieję) toruje drogę do "akcji uświadamiających"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim Klubowiczom za przybycie!

Dziękuję Panom K.Klausowi i W.Szczerbowskiemu za przyjecie zaproszenia i wykłady , dziekuję Asi ( szczególnie ) i Władkowi za olbrzymi wkład w organizację , Sponsorom za wiadomo co Dziekuję Jeeves za pomoc z UC , wszystkim innym ( ktorych nie wymieniam) za ich pomoc !

Uff, wyszło jak na rozdaniu Oscarów ..

 

Myślimy o spotkaniu 2008 ,więc komentarze i pomysły mile widziane :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem bardzo podziękować, za możliwość uczestniczenia w spotkaniu. Zarówno mi jak i narzeczonej wykłady bardzo się podobały. Mimo kilku problemów jakie zauważyli przedpiścy, oceniam spotkanie bardzo dobrze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero z Wawy dotarłem do domu i spieszę napisać, że było bardzo miło i w ogóle :P

 

Pewien zawód wiązę z venue, czyli Hotelem IC, ale cóż, walcowanie miało być przy Tarasach i ten hotel był najbliżej. Ale trochę tam ciasno ...

 

Wielkie podziękowania dla Władka, Darka, Jeeves, sponsorów i innych osób, które poswięciły swój czas i środki, aby dostarczyć nam tak miłych wrażeń i sposobności, by się spotkać, pogwarzyć, ... i nie tylko :)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku koniecznie trzeba przywrócić identyfikatory!


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eleventh

Dziękuję za możliwość uczestnictwa.

Dla mnie organizacyjnie (w pełnym tego słowa znaczeniu) - PIERWSZA KLASA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki organizatorom za świetne spotkanie. Dzięki za to oficjalne i nieoficjalne. Jeszcze to przeżywam. Tyle zegarków na ręce w przeciągu kilkunastu godzin... Identyfikatory z nickami to przymus na przyszły rok.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarkiclub

Było świetnie.

Byłem tak zmęczony, że dopiero teraz jestem przy kompie.

Jestem zadowolony i cieszę się, że wszystko tak dobrze poszło.

- podziękowania dla Darka, Joanny Morawiaka (VC i Ferri to jego robota) i sponsorów.

Wahałem się czy jechać z Kurtem Klausem na nieoficjalne spotkanie - w drodze powrotnej dziękował mi za to (i to było szczere).

Umawiałem z nim walcowanie, ale jakieś przekłamanie nastąpiło - był zaskoczony i bardzo uradowany.

Po walcowaniu Henning (też z IWC) i Kurt Klaus rozmawiali, że informacja o naszym spotkaniu i walcowaniu powinna być wydrukowana w Watch International. Pytali o zdjęcia.

Darku, Joanno, Panie Michale - dziękuję

Wszystkim obecnym gratuluję i dziękuję.

Władek

P.S.

Koniec laby - bierzemy się do roboty - zapraszam do pracy - zapraszam do tematu: http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic....p=199789#199789

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Po walcowaniu Henning (też z IWC) i Kurt Klaus rozmawiali, że informacja o naszym spotkaniu i walcowaniu powinna być wydrukowana w Watch International. Pytali o zdjęcia.

 

Rozmawialem z Panem Klausem i Henning'iem, wraz ze Zbyszkiem dostalismy wizytówki z namiarem gdzie wysyłac zdjecia.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bede mial chwile czasu dam wieksze przemyslenia, ale cieniem na spotkaniu rzucilo znikniecie zegarka Patek Philippe, wlasnosci pana Ferri - Szczerbowskiego (calatrava). Zginal w czasie jego prezentacji....

Brak mi slow aby to sensownie skomentowac. Dzisiaj dostaniemy fotke i numery zegarka : ale w kazdym razie gdyby na rynku pojawila sie jakas Calatrava prosze o pilny kontakt.

Morawiak :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to zginął w czasie prezentacji ??.

Dlaczego ja się zawsze muszę wstydzić, ze jestem Polakiem.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.