Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomaszzt

Seagullwatchstore

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem

 

Rozumiem, że to jest sklep producenta i tzw. "jakość gwarantowana" jest wysoka. Cenowo to raczej china premium, a jak z jakością ? Zamawiał ktoś z tego sklepu jakieś czasomierze ? Nie ukrywam, że zainteresowany jestem tym słynnym ST25. Co prawda inne brandy chińskie oferują zegarki z tym mechanizmem, ale wolałbym uniknąć loterii jakościowej i za te 200 dolarów chciałbym kupić zegarek namalowany, który posłuży dłuższy czas.

Dubiel , przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupowałem bauhausowego Ridera na Miyocie, nie mam żadnych zastrzeżeń do jakości wykonania, natomiast nie uważam żeby to był "china premium" to jest po prostu lepszy Parnis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie trochę drogo wychodzi ten "lepszy Parnis". Myślałem, że robią tylko na swoich mechanizmach, skąd migotanie się tam wzięła ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz na myśli Miyotę a nie migotanie  :)  to był tam jeden model (M005) w tej chwili niedostępny. Z tego co wiem to nie jest sklep firmowy, więc sprzedaję wszystko co wpadnie mu w ręce.

post-76033-0-37977700-1504781333_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słownik T9 ???? To powoli mi przechodzi, myślałem, że to Seagull sprzedaje. W kontakcie do sklepu pisze jak byk, że Tjanjin.... Stylistyka zegarów retro, trochę szwajcarskiego klimatu i ST25. Ale za tę cenę, musiałbym być pewien jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.