Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lincoln Six Echo

Sorry, Longines and Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

Longinesa to normalnie szkoda . Firma o takiej historii i dorobku pałęta się w portfelu " nowych panów " jakby niepotrzebna ( pewnie skupili tych firm po taniości za dużo ) .

A Tudor , no cóż . Zegarki jakich setki pewnie na rynku , ale cenowo lider .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swatch Group watch and jewelry brands

Prestige and Luxury Range: Breguet, Harry Winston, Blancpain, Glashütte Original, Jaquet Droz, Léon Hatot, Omega.

High Range: Longines, Rado, Union Glashütte.

Middle Range: Tissot, Balmain, Certina, Mido, Hamilton; Calvin Klein watches + jewelry.

Basic Range: Swatch, Flik Flak.

 

Swatch nie pozycjonuje Longinesa w charakterze Fabii chyba jednak... :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omega to chyba tak na siłę upchnięta


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ani Blancpain, ani GO, ani JD nie są przesadnie barokowe- każdy z nich bym chętnie przygarnął- zwłaszcza FF lub któryś Sixties

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez CamilleCross18
      Niestety nie znam się na zegarkach a chciałabym w prezencie ślubnym podarować młodej parze zegarki. Niestety nie za bardzo wiem na jakie firmy warto spojrzeć, ponieważ słyszałam że na przykład Fossil ma ładne zegarki, ale mechanizm jest kiepski i ich zegarki mogą się szybko psuć. Zależy mi żeby kupić na prawdę ,,porządny" zegarek w granicach od 700 - 1500 zł, zdaję sobię sprawę że nie będą to zegarki bez żadnych ograniczeń ale tylko na tyle mogę sobie pozwolić. Proszę o poradę, zegarek młodzi wybiorą sobie sami ale chciałabym zaproponować dobrą markę, jedyne czego mogę się spodziewać to to że nie będą to raczej zegarki sportowe.
       
      Czy któraś z tych firm jest odpowiednia ? Ktoś zna lepszą ?
       
      A może ktoś zna miejsce w Trójmieście do którego mogłabym się udać po taką poradę ?
       
      Uprzejmie proszę o pomoc
    • Przez kochamzegarki421
      Witam,
      od dłuższego czasu szukam zegarka i podoba mi się bardzo dużo marek i rzeczy, ale (może zabrzmi to płytko) nie chcę chodzić w czymś w czym wstyd się pokazać bo nie jest to marka, którą każdy kojarzy..
      I tu jest pytanie.
      Jakie marki zegarków są rozpoznawalne, w miarę prestiżowe itd
      Myślałem o Roamerze, to taki wybór powiedzmy w miarę pierwszy oraz o droższych markach odzieżowych ale one pewne nie są zbyt dobre. No i wiadomo, nie mam hajsu na rolexa czy breitlinga.
      Mógłbym oczywiście kupić zegarek który każdy kojarzy z byle jakiej marki odzieżowej jak Hilfiger, ale nie mam pewności co do ich jakości i bycia prawdziwymi zegarkami z krwi i kości.
      No i mój budżet ogranicza się w ~2000 zł.
      A i czy Swiss Military to też może być dobry wybór?
    • Przez rociel
      Witajcie,
       
      Byłbym wam bardzo wdzięczny za doradzenie mi w kupnie zegarka tak do 15 000zł. Zegarek powinien być elegancki, łatwo identyfikowalny i prestiżowy (tyle ile się da za tą cenę )
      Parę dodatkowych informacji:

      1) Lubię chodzić w koszuli, marynarka czasami, raczej styl elegancki.

      2) Na razie zastanawiałem się nad tymi zegarkami:
      Maurice Lacroix Pontos    Numer referencyjny: PT6188-SS002-830 (http://wkruk.pl/product-pol-2316371-ZEGAREK-MAURICE-LACROIX-   PONTOS.html) Maurice Lacroix Masterpiece Tradition Reserve De Marche    Numer referencyjny: MP6807-SS001-310 omega seamaster planet ocean 600 mOmega Seamaster Planet Ocean 600m Professional  
       
      Ale wierzę, że wy się przede wszystkim lepiej znacie na zegarkach i zdecydowanie dobrze mi doradzicie
    • Przez tevez12331
      Witam mam problem ze swoim zegarkiem , chyba marki "Time Force". Dostałem go od wujka dawno temu , wydaje mi sie ze jest oryginalny totalnie sie na tym nie znam a ,chcialbym go sprzedac , poniewaz mi sie nie podoba ;p , czy mółgby ktos na to rzucic okiem? nie wiem moge dorzucic jakeis pare zdjec.. jeszcze w srodku pudeleczka byla jakas ksiazeczka z tej firmy ale nie moge jej znalezc :>. Dodam ze dostalem go w 2006 roku
       
       


    • Przez Morris_J
      Dzień dobry,
       
      Szykuje się do zakupu zegarka na prezent, ale jestem zegarowym laikiem.
       
      Wśród producentów zegarków do 500zł najczęściej występuje 15 z nich.
      Prosiłbym Was o ocenę tych 15 firm w załączonej ankiecie. Mam nadzieję, że ułatwi mi to trochę wybór.
       
      Z góry dziękuję za poświęcony czas i wiedzę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.