Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cubano

JeanRichard z USA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Jak w temacie, może macie jakieś doświadczenie w zakupach z USA.

 

Natknąłem się przypadkowo na taką oto ofertę:

http://www.chrono24.pl/jeanrichard/jeanrichard-aquascope-stainless-steel-watch---list-3100---id6206572.htm

 

Ktoś mi wytłumaczy, skąd taka niska cena?

Nawet doliczając koszty przesyłki i cła, wciąż jest to opłacalny zakup.

Chyba, ze pominąłem jakiś istotny szczegół, czego się spodziewam i mnie olśnicie ;)

(może to taki tani model, może błąd w opisie i jest to kwarc - w Europie JR oscyluje w granicach 6tys PLN a nie 2,5tys)

 

Pozdrawiam.


Hola!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie sprzedający kupił gdzieś na wyprzedaży. W zeszłym roku na święta można było kupić nówki od 600$. Np takie :-)

 

 

60500-11-a01-11a_square.jpg

 

60660_21g651_fk6a_square.jpg

JEANRICHARD%20Terrascope%20Date%2060500-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na ceny większości zegarków i zobaczysz że ich cena jest bardzo atrakcyjna w porównaniu z rynkiem rodzimym i czasem doliczając opłaty celne i podatek opłaca się ich zakup choć na serwis gwarancyjny raczej nie ma co liczyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez rmak
    • Przez rmak
      Całkiem niedawno zainteresowałem się marką JEANRICHARD i zauważyłem, że zegarki te są stosunkowo mało popularne nawet na forum, z z drugiej strony bardzo ciekawe i fajnie wykonane. Dlatego może niektórych uczestników zainteresuje pomysł założenia kolejnego klubu (bo nie zauważyłem aby takowy był wcześniej powołany), tym bardziej, że jednak co najmniej kilka zegarków tej marki znajduje się w pudełkach forumowiczów, chociaż skądinąd rzadko je pokazują.
       
      Serdecznie zapraszam do uczestnictwa i dzielenia się uwagami w temacie.
       
      Dla zobrazowania:
       

    • Przez rmak
    • Przez rmak
    • Przez rmak
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.