Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tomas_ok

Casio MDV-106 vs Parnis PA 2015 vs Parnis 6007

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Panowie zwracam się o pomoc do fachowców w wyborze taniego  divera.

Biorę pod uwagę zegarki  PARNIS  PA 2015, PARNIS 6007 lub Casio MDV-106.

Posiadam już parnisa portugalczyka, casio RISEMANA GW- 9200, Tissota PRC-100 brakuję mi diverka do kolekcji ;)

A może coś jeszcze innego zaproponujecie w porównywalnej cenie.

Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

 

post-52141-0-39100000-1505321997_thumb.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takiego Casio,do codziennego uzytku.Załozyłem tylko bransolete,bo pasek mi nie podchodzi,i jest bardzo ok.Tak ze polecam ze swojej strony Casio.Kosztuje smieszne pieniadze,a wyglada i wykonany jest bardzo dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz CASIO!!! Czarnych jeszcze nowych można chapsnąć za dokładnie mówiąc śmieszne pieniądze. Pozostałe kolory i modele MDV zniknęły z rynku, wiem coś o tym bo na nie poluję  :). Nie przewiduję, że zniknęły bo są słabe  :P !!! I tak jak przedmówca wyżej, od razu bransoletę póki jeszcze są (na alledrogo chyba około 100zł)  i śmigać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie ten parnis PA 2015, szafirowe szkiełko, mechanizm automatyczny fajna bransoleta, ale to tanie chińczyki i nie wiadomo jak długo się nimi nacieszę.

Casio wiadomo szału nie ma ale jak by na to nie patrzeć pewne 200M, sprawdzone mechanizmy, zegarek pewnie nie do zdarcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Parnisa 6007 świetny zegar - polecam, tylko na 8215, albo ST 2130 szukaj.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Parnisa 6007 świetny zegar - polecam, tylko na 8215, albo ST 2130 szukaj.

Popieram z tej trójki to najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest łatwe znalezienie modelu 6007 w wersji srebrnej z sugerowanymi mechanizmami, z czarnymi kopertami widziałem kilka modeli w cenach dosyć wysokich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest łatwe znalezienie modelu 6007 w wersji srebrnej z sugerowanymi mechanizmami, z czarnymi kopertami widziałem kilka modeli w cenach dosyć wysokich.

 

To zależy gdzie szukasz ;)

 

http://www.ebay.pl/itm/43mm-Parnis-Automatic-Men-Watch-Sapphire-Rotating-Bezel-Stainless-Steel-Bracelet-/391810181436?hash=item5b39b4e93c:g:l6oAAOSwT4lWTs2A


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego na aliexpress, pisałem do sprzedawcy odnośnie mechanizmu ten zaręcza że to miyota  8215

https://pl.aliexpress.com/item/PARNIS-43mm-Japanese-Automatic-Self-Wind-movement-men-s-watch-sapphire-glass-Mechanical-watches-Men-s/32784385399.html

Co o tym sądzicie czy można zaryzykować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie takiego jak w Twoim linku. Zmieniłem pasek na silikon i  jest super. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się taki kształt podoba to może szukaj Citizena BN0150-28E jest bardzo podobny, a ma Eco drive czyli sporo na plus w stosunku do Casio - Casio ma co prawda system podświetlania Iluminator, ale przy lumie Citizena podświetlanie nie jest potrzebne.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

W tym Casio też siedzi Citizen :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym Casio też siedzi Citizen :)

 

Skąd ta informacja? W/g danych producenta w tym Casio siedzi moduł 3304, prosta bateryjka i raczej z Citizenem nie ma za wiele wspólnego.


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parnis 6007 z miyotą 8215 zjada tę dwójkę na śniadanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.