Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KubusPuchatek

Czy tissot le locle automatic t4144133 będzie pasować?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

zdecydowałem się ostatnio na zegarek tissot le locle automatic t4144133. Jednak czy będzie on do mnie pasować?

Ogólnie jestem w 3 klasie liceum, i chcę kupić zegarek, który przyda się również później, a zakładam, że taki za ~2 tysiące ma długą żywotność.

Jednak czy będzie on do mnie pasować? Ogólnie ubieram się elegancko, buty jakie nosze są zbliżone wyglądem do tych http://www.joozek.pl/meskie-mi07-a488-a344-03-granatowy-polbuty-lasocki-for-men-ht91140.html bo swoich nie mogłem znaleźć :P

Koszula wpuszczona w spodnie, przykładowo czarne/kremowe spodnie. Pasek ładny brązowy, czasem sweter lub marynarka.

Co myślicie?

Ubieram się jakoś w tym rodzaju http://www.podlinski.net/wp-content/uploads/2015/06/moda-meska-na-co-dzien-facet-blog.jpg

Czy taki zegarek będzie pasować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie. To fajny zegarek i dość uniwersalny.

 

Polecam zerknąć na to forum: https://forum.butwbutonierce.pl, tak żebyś więcej nie kupował podobnych butów. A dlaczego? Przeczytasz tu: http://thesartorius.blogspot.com/2016/11/po-czym-poznac-buty-dobrej-jakosci.html :)


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Co nie zmienia faktu, że zegarek jest bardzo fajny i dość uniwersalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie, wybór fajny. Kwestie "światopoglądowe" typu "czy zegarek do stroju czy charakteru?" możemy przemilczeć. Co by jednak nie mówić, jest mocno uniwersalny.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Sierżant Julian
      Od kilku lat interesuje mnie temat zegarka, który sprawiałby zadowolenie mnie, a nie przechodniom. W życiu miałem kilka zegarków bardzo zróżnicowanych pod względem wartości postrzeganej (i realnej) i czasami zdarzało mi się uczucie pewnej przesady. Dobrym przykładem był mój stary rolex. Skromny ładnie zaprojektowany zegarek, bardzo wygodny, który nie rzucałby się w oczy, gdyby nie znany zbyt powszechnie prestiż marki. Nosząc go czułem się czasem nie na miejscu. Dźwigany na parcianym pasku nie przyciągał raczej wzroku, ale czułem się niekiedy postrzegany jako facet mający na ręce powiedzmy ćwierć małej bańki. Było to trochę krępujące. Kwestię przekonania większości mas pracujących, że rolex kosztuje 500 złotych (oczywiście jeśli jest od dobrej firmy) w tym miejscu pomijam. Doprowadziło mnie to do miejsca, w którym postanowiłem opracować sobie taką krótką listę zegarków, które mógłbym nosić na ręce ze świadomością, że to świetna maszyna (jestem wielkim fanem perfekcji technicznej), a jednocześnie bez świadomości (mojej oraz otoczenia), że to przede wszystkim góra talarów, a zegarek dopiero potem. Dobra, a nawet bardzo dobra marka, ale niedoszacowana w publicznej świadomości. Może to zainteresuje również innych z podobną zagwozdką, stąd ten temat.
      Oczywiście mam swoje typy. Ideałem wydają mi się limitowane serie Grand Seiko, z przykładem w tym rodzaju, co poniżej na fotce. Ale widzę też parę innych opcji. Co o tym sądzicie?
       

    • Przez barton23
      Witam,
      zastanawiam się nad wyborem szwajcara, wzory jak poniżej:
       
      1. 
       
      Tissot Le Locle Automatic Power Reserve - przekonuje mnie jego rzekomo jeden z "najlepszych mechanizmów automatycznych" - ETA 2897. Czy faktycznie jest dużo lepszy od ETY 2824-2 ?
       
      2.  
       
      Certina DS1 Automatic - System DS oraz ciekawy design.
       
      3. 
       
      Atlantic WorldMaster 1888 Automatic - po prostu ładny   Mechanizm ten sam co w Certinie.
       
      Który z tych zegarków byście wybrali patrząc na stronę techniczną, czyli jakość wykonania, trwałość, itp.
      Być może jest jeszcze coś innego godnego uwagi w tym przedziale cenowym co zasługuje na uwagę? Proszę o pomoc.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.