Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ostek

Horido czy Tekla ?

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam paska 22mm o fakturze skóry krokodyla. Budżet mam oscylujący w granicach 50-60zł + ewentualna wysyłka przy zakupie w necie. Znalazłem w tej cenie paski:

 

Tekli (34zł) 

https://pasekdozegarka.com.pl/pasek-tekla-tk11022-czarny-faktura-krokodyla-p-4525.html

 

Horido (55zł)

http://www.e-pasek.pl/?223,pasek-do-zegarka-horido-189

 

Czytam na forum że paski tych producentów mają przyzwoite opinie, ale jak wygląda sprawa w przypadku bezpośredniego porównania? Cena sugeruje Horido, ale jak to w życiu bywa cena nie zawsze powinna byc wyznacznikiem. Zależy mi też by pasek był gruby i masywny, a taka właśnie wydaje się być Tekla (3-5mm grubości)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, że mam taką Teklę - jest dosyć sztywna a na końcu wytarła się i widać szary kolor...

Horido wygląda na solidniejszy.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakiego "krokodyla" możecie polecić w tym przedziale cenowym? To popularny wzór więc na pewno macie jakieś doświadczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne doświadczenia jeśli chodzi o Teklę. Kupiłem co prawda inny model niż Walter_87 więc być może jakaś lepsza seria wyszła.

Od 3-4 miesięcy mam czarny pasek TK109 z granatowym szwem. Jak dotąd rewelacja. Noszony każdego dnia, zupełny brak śladów zużycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tekla jest ok. Mam nawet jakiś czarny, ale gładki na zbyciu :). Z tanich pasków to całkiem porządne wyroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym budżecie to może też diloy? Mam kilka i jakościowo nie narzekam. Warto tylko na długość patrzeć - niektóre są bardzo krótkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też polecam Teklę. Ładnie się ułożyła, dobre wykonanie bez żadnych niedociągnięć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem paski obu firm. Jedna i druga to solidna jakość w tej cenie. Horido miałem właśnie krokodyla i z tego zestawienia to tę firmę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.