Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Zdjęcie

Jaka marka, żeby nie było wstydu się pokazać?

zegarek prestiż rozpoznawalny roamer

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 krazy777

krazy777
  • Użytkownik
  • 175 postów

Napisano 24 wrzesień 2017 - 19:24

Byleby nie podróbka i majtkowiec i już jest dobrze.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#22 Wagnerei

Wagnerei
  • Nowy Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 14:04

Z moich doświadczeń z pracy w sklepie zegarkowym wynika, że marką, która cieszy się dużym poważaniem wśród przeciętnych klientów jest Tissot - mam wrażenie, że dla niektórych ta marka znajduje się tuż, tuż przed Rolexem ;) O ile Atlantic to marka lubiana raczej przez starsze osoby (po prostu sentyment...), tak przy gablocie Tissota wielu klientom oczy robiły się okrągłe. Cenowo jest przyzwoicie, jakościowo też. Design fajny - i ma swiss made.

Swoją drogą, ciekawy jest też fenomen G-shocka. Zakres wiekowy użytkowników jest ogromny (najstarszy klient kupił sobie G-shocka na 75 urodziny!). Bardzo znana marka, często pojawia się filmach, w filmach akcji często nawet jest tak, że "zły" ma rolexa za kilkadziesiąt tysięcy dolarów, a "dobry" nosi G-shocka za $70-$100. Tutaj niestety design jest nie dla każdego. Ale wstydu na pewno nie ma.

• 0

#23 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 17898 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 17:57

Tisot w tej cenie to faktycznie ok wybór. Uważam jednakowoż, że warto też pomyśleć o jakiejś Certinie. Jak dla mnie "półka" ta sama, ale na korzyść "Cytryny" przemawia mniejsza "występowalność" ;-)
  • 0

#24 dariusz chlastawa

dariusz chlastawa
  • Stowarzyszenie
  • 7872 postów

Napisano 26 wrzesień 2017 - 19:07

Bez sensu wydawać na Tissota , w tym przedziale cenowym są firmy bijące T na głowę stosunkiem jakość/cena

• 0

#25 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 17898 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 10:59

Bez sensu wydawać na Tissota , w tym przedziale cenowym są firmy bijące T na głowę stosunkiem jakość/cena

Jakie to firmy?

• 0

#26 dariusz chlastawa

dariusz chlastawa
  • Stowarzyszenie
  • 7872 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 11:36

Seiko np

• 0

#27 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 17898 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 11:45

Seiko np

Mam trochę inne spostrzeżenia. Mam obecnie trzy modele, SNK803, SSA347 - dziś się pojawił oraz żółwia srp773. Miałem jeszcze, nie tak dawno, SNKM97, z serii Recraft. Na podstawie tych czterech wymienionych modeli mogę napisać, że jeśli chodzi o jakość wykonania, to z SNKM803 oraz z SSA347 wszystko jest ok. Ale SNKM97 to dramat - na formach zagranicznych sporo informacji dotyczących słabej jakości wykonania tarczy, w aspekcie nierówności związanych z nałożeniem indeksów godzinowych i ich przesunięciem. W moim przypadku to się potwierdziło, więc zegarek poszedł do ludzi. Co dotyczy żółwia, to tu również da się zauważyć pewne niedoróbki, związane z indeksami. Zapomniałem jeszcze o SUN023P1 - ten był SUPER wykonany, do tego z szafirem, ale zdecydowanie za duży. Myślę więc - to tylko zdanie poparte osobistym przykładem, że nie ma co mitologizować jakości Seiko, przy najmniej do pewnego poziomu cenowego. Co zaś tyczy Tissota, to miałem Le Locla - oddałem ojcu i Visodate 1957 i nie mogłem narzekać na jakość wykonania. Pewne jednak sporo zależy od tego, jaki egzemplarz się trafi, bo miałem okazję oglądać inne SNKM97, z którym wszystko było ok. Pozdrawiam!

• 0

#28 _prezesso_

_prezesso_
  • Użytkownik
  • 1704 postów

Napisano 28 wrzesień 2017 - 11:31

Ponieważ pytający jest nowicjuszem to nie pakowałbym się w coś co się znudzi za chwilę zanim gust się wyrobi.

I żeby zbytnio nie umoczyć poszedłbym w prąd - ale nie bakteryjkę ale w światełko.

o, np takie:

81sF6VlMW1L._UY445_.jpg

A jeszcze lepiej takie kultowe:

679b8ea013f25eece702c86c.jpg

0a3ee31e59cac560f8676fd1139ba690.jpg

Bransoletę mozna zdjąć i założyć pasek.

Używki w granicach 1000 zł.

• 0

#29 yahu

yahu
  • Użytkownik
  • 93 postów

Napisano 12 październik 2017 - 17:39

Certina DS-1. W miarę "prestiż" i wygląd

Tapatalka z telefonu
  • 0

#30 meXy

meXy

Master

• Użytkownik
  • 3024 postów

Napisano 13 październik 2017 - 16:02

Są kultowe modele, które kupują zarówno bogaci, jak i biedni. Levi501, G-Shock, Mini, Nike, Coca-Cola, Seiko Diver's. W związku z tym proponuję kultowego nurasa Seiko SKX007 lub SRP777.
  • 0

#31 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 17898 postów

Napisano 13 październik 2017 - 17:00

Fajna puenta ;-) Szacun!
  • 0

#32 Lincoln Six Echo

Lincoln Six Echo
  • Sprzedawca Profesjonalny
  • 8062 postów

Napisano 14 październik 2017 - 18:09

Są kultowe modele, które kupują zarówno bogaci, jak i biedni. Levi501, G-Shock, Mini, Nike, Coca-Cola, Seiko Diver's. W związku z tym proponuję kultowego nurasa Seiko SKX007 lub SRP777.

Levi501 i Mini kupują biedni chyba w Emiratach i Brunei.  :P  :lol:

• 0

#33 kmark

kmark
  • Użytkownik
  • 69 postów

Napisano 18 październik 2017 - 09:11

Ja szukałem zegarka z białą tarczą w automacie i przede wszystkim by był niepowtarzalny - najlepiej trudny w zakupie. Najpierw kręciły mnie szwajcary a skończyło się na Orient Senator - to był strzał w dziesiątkę. Mam go od ponad roku i codziennie z jego wyglądu oraz dokładności jestem dumny.

Pozdrawiam

p.s. brałem pod uwagę Tissot Visodate, Certina DS1 oraz Frederique Constant

Użytkownik kmark edytował ten post 18 październik 2017 - 10:27

• 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zegarek, prestiż, rozpoznawalny, roamer

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych