Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Jaroslaw Jerry Esowy

Senator/Vintage czy Curator?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie miałem więc nie pomogę, ale co do modelu Vintage - niedawno był na Massdropie w przyzwoitej cenie i bardzo zdziwiło mnie, że kupiły go tylko 2 osoby. Sporo opinii w stylu "za drogo za mechanizm bez stop-sekundy i dokręcania".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem z białą tarczą i zdecydowanie ładniejszy od Curatora. Przy białej tarczy te srebrne świecące elementy nie są oczojebne :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vintage miałem przez dwa lata i w tym tygodniu sprzedałem. Według mnie wygrywa piękną tarczą i ma lepszy kształt koperty, na pewno będzie mniejszy w odbiorze od Curatora (co dla mnie jest atutem).

post-45478-0-12012800-1507297647_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ten zegarek oczarował właśnie w wersji czarnej (przymierzany w nieistniejącym sklepiku PoljotEuro) a skończyłem z białym. Tak, na czarnym jest nieco większy bling ale nadal wygląda świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to mam czarnego Curatora i chyba będę się go pozbywał, bo nie noszę ;)  Sprawa do dogadania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem 4 czy 5 kolorów Curatora i czarnego Senatora jak i Conductora w białej i czarnej wersji

najciekawszą tarczę ma moim zdaniem Senator. mając do wyboru Senatora z bransoletą i Curatora ze "średnim" paskiem, bez wahania brałbym tego pierwszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem Senatora z białą tarczą i niebieskimi wskazówkami i nie zauważyłem by wskaźnik rezerwy błyskał po oczach, nawet jeśli to nie bardziej niż indeksy.
Również uważam, że bransoleta mu pasuje niebywale dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam senatora z białą tarczą na brązowym pasku.

Bardzo mi się podoba - oprócz tego jest bardzo dokładny, a niebieskie wskazówki są fantastyczne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak, zadowolony? Nie świeci klejnotami za bardzo? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Super zegarek :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie przywyknac do blyskow. Do tego 0.1 sek na dobe tez poprawia nastroj. Nie wiem czemu ale przypomina mi nieco takiego Rolka :) Ale to moim zdaniem jak najbardziej komplement. Dzieki za pomoc w dokonaniu wyboru. 3eaee6b7205c79c54053eac2f05b1611.jpg1489731de8d221d4324703a0a3787625.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś pomóc proszę w dobraniu sensownej bransolety do tego FFD0F004W (biały/niebieskie) , troszkę się jeszcze gubię w świecie zegarków... ?  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ładny

Szkoda że: rzymskie numerały i że sam jest mały

Fajnie że: koronka na 4 i data na 9


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.