Skocz do zawartości

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Seria Meccanico od Armaniego

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adrastos

Adrastos
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 07 październik 2017 - 19:38

Witam,

Trochę zawód ale muszę zweryfikować najbliższe plany i na zegarek będzie "mniej". Znacznie mniej.

Myślałem o zegarku Armani AR4644 lub 4664. Mechanizm automatyczny, jak ocenicie te zegarki? Wiem co sądzicie o markach modowych ale jeśli chodzi o wygląd to odpowiadają mi te zegarki - tylko zastanawiam się jak ocenić to co maja w środku.
  • 0

#2 sokolow

sokolow
  • Użytkownik
  • 3398 postów

Napisano 07 październik 2017 - 19:50

naprawdę jest tyle sprawdzonych firm zajmujących się zegarkami, że nie warto patrzeć na gaciówki.
  • 0

#3 ejoker

ejoker
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 07 październik 2017 - 20:08

Skoro piszesz  "Wiem co sądzicie o markach modowych"  to przecież wiesz  jak oceniamy te zegarki :)

• 0

#4 fidelio

fidelio
  • Użytkownik
  • 1613 postów

Napisano 08 październik 2017 - 09:07

Szkoda Twoich pieniędzy. W kwotach, jakie trzeba zapłacić za Armaniego jest sporo ciekawych opcji.
  • 0

#5 Blunio

Blunio
  • Użytkownik
  • 1002 postów

Napisano 08 październik 2017 - 09:22

Witam,
Trochę zawód ale muszę zweryfikować najbliższe plany i na zegarek będzie "mniej". Znacznie mniej.
Myślałem o zegarku Armani AR4644 lub 4664. Mechanizm automatyczny, jak ocenicie te zegarki? Wiem co sądzicie o markach modowych ale jeśli chodzi o wygląd to odpowiadają mi te zegarki - tylko zastanawiam się jak ocenić to co maja w środku.

A wyczaiłeś co to za mechanizm ? Bo o to przede wszystkim chodzi ;)
  • 0

#6 Wagnerei

Wagnerei
  • Nowy Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 10 październik 2017 - 00:19

Z tego, co mi wiadomo, to w środku są seagulle. W cenie tego armaniego kupisz 3 chińczyki z identycznym mechanizmem...

• 0

#7 mibartek

mibartek
  • Nowy Użytkownik
  • 24 postów

Napisano 12 październik 2017 - 08:52

Ja miałem Armani automat AR4656 i mnie wyleczył niestety z marki mimo, że wizualnie bardzo mi się podobał i był prezentem więc miałem do niego sentyment.
Najpierw był problem ze wskaźnikiem rezerwy chodu - serwis, potem przestał się nakręcać - też serwis. Za 3 razem znowu problem z nakręcaniem plus wydawało mi się że późni w minutach na dobę - dowiedziałem się, że usterka nie do naprawienia i dostałem zwrot kasy.

edit: Przy okazji - ktoś wie gdzie mogę odszukać jaki mechanizm siedział w środku? Zastanawiam się czy miałem pecha i jakiś sprawdzony Seagull mi padł, czy jednak coś słabego było tam zainstalowane.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik mibartek edytował ten post 12 październik 2017 - 09:05

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych