Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lukk3rs

Czysta karta gwarancyjna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czasem na aukcjach używanych zegarków spotykam egzemplarze, które posiadają kartę gwarancyjną, lecz jest ona nie wypełniona. Podejrzewam, że mając tylko ją, nie ma co myśleć o darmowej naprawie, gdy zegarek się zepsuje, ale dlaczego w ogóle nie są one wypełniane podczas zakupu w sklepie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli między innymi ten: http://www.ebay.pl/itm/MAURICE-LACROIX-MASTERPIECE-JOURS-RETROGRADES-TONNEAU-REF-MP6119/263234296928?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2055119.m1438.l2649 nie został kupiony według Ciebie w sklepie? Jest to równoznaczne z tym, że jest nieoryginalny, czy że może został zdobyty innym sposobem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skad mam wiedzieć gdzie został kupiony?, moze w jakimś outlecie, bez gwarancji .....

Najlepiej zapytac oferenta.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedzi chodziło mi już bardziej o oryginalność zegarka, bo jednak opinie sprzedawcy budzą zaufanie, ale warto by było się upewnić. Niestety, oferent nie odpowiedział mi na to pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.