Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

Audemars Piguet Royal Oak Frosted Gold 41mm [dostępność, cena]

Rekomendowane odpowiedzi

Po niewątpliwym sukcesie damskiego Royal Oaka w wariancie "Frosted" przyszła pora na zapewne kontrowersyjną dla wielu, ale jednocześnie mocno wyczekiwaną, męską wersję kultowego zegarka, w zestawie ze stylowymi spinkami do mankietów.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek damski bardzo ladny, ale wersja meska kierowana chyba tylko do czarnych raperow :rolleyes:

 

Spinki? Wg mnie takie gadzety, to raczej wieja odpustem i bazarem, niz identyfikowaniem sie z marka :wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Spinki? Wg mnie takie gadzety, to raczej wieja odpustem i bazarem, niz identyfikowaniem sie z marka :wacko:

Lepsze to niż perfumy sygnowane marką Omegi albo ekspres do kawy od IWC :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dla mnie to to samo :)

 

A dla mnie nie :). Zarówno zegarek jak i spinki do mankietów to biżuteria. Czyli jedno do drugiego pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie moga rowniez zrobic bransoletke, naszyjnik i kolczyki i choc to wszystko bizuteria, to i tak zalatuje noszenie takich rzeczy bazarem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.