Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Forsaken

Zegarki sterowane dcf, a nowa zmiana czasu w Polsce

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

To mój pierwszy post na tym forum.

Jestem posiadaczem 2 zegarków solarnych z odbiornikiem dcf i szafirowym szkiełkiem. Citizen oraz Casio. Wczoraj zamówiłem na Amazonie 3-ci Casio g-schock z dcf i solar. Tak sobie dzisiaj pomyślałem, jeśli faktycznie wprowadzą w Polsce tylko czas letni, nie będzie jak używać opcji automatycznego synchronizowania się czasomierza. Jeśli dobrze pamiętam instrukcję, nie ma takiej opcji synchronizacji tylko z czasem letnim (cały rok). Może tego nie uchwalą...

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

To mój pierwszy post na tym forum.

Jestem posiadaczem 2 zegarków solarnych z odbiornikiem dcf i szafirowym szkiełkiem. Citizen oraz Casio. Wczoraj zamówiłem na Amazonie 3-ci Casio g-schock z dcf i solar. Tak sobie dzisiaj pomyślałem, jeśli faktycznie wprowadzą w Polsce tylko czas letni, nie będzie jak używać opcji automatycznego synchronizowania się czasomierza. Jeśli dobrze pamiętam instrukcję, nie ma takiej opcji synchronizacji tylko z czasem letnim (cały rok). Może tego nie uchwalą...

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Witam. Posiadam dwa zegarki Casio z synchronizacją czasu i w ustawieniach jest możliwość wyboru czy ma następować automatyczna zmiana czasu z zimowego na letni i odwrotnie, czy na stale ma pozostać czas zimowy lub letni. W naszym przypadku należy wybarc opcje "tylko czas letni" i zegarek nie będzie zmieniał czasu w monecie gdy odebrany sygnał DCF będzie mówił co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Myślałem, że trzeba wybrać tryb auto i wybrać stolicę z tym samym czasem co Warszawa.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem będzie za to z zegarami ściennymi. W praktyce nie ma na rynku zegarów dcf z taką funkcjonalnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.