Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniłem hasło do logowania na forum i mam dziwny problem - może dla informatyka pierdoła, ale ja nie bardzo wiem, w czym rzecz. Otóż po zmianie hasła, nie da rady zalogować się na forum przez Operę. Natomiast na Chrome logowanie odbywa się bezproblemowo, jednak po dłuższym braku aktywności, następuje wylogowanie. Przez "dłuższy" (nie mierzyłem dokładnie) rozumiem, powiedzmy, pół godziny.

 

Macie jakiś pomysł, w czym może tkwić problem? Dodam jeszcze, że używam nadal Windowsa XP.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystasz z zapamiętanego hasła czy wpisujesz na nowo? Na pewno dobre hasło? Może zmień jeszcze raz i wpisz ponownie.

Najlepiej też na każdym urządzeniu wyczyścić cookies przed takimi operacjami.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Chrome wszedłem z hasłem tymczasowym, zmieniłem na swoje własne, zapamiętałem i teraz śmiga - z zastrzeżeniem tej kwestii "dłuższego braku aktywności".

 

Na Operze wpisuję za każdym razem nowe hasło i nic. 

 

Spróbuję z cookies.

 

EDIT: Wyczyszczenie cookies pomogło. Dziękuję za pomoc. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez albiNOS 01
      Już tłumaczę o co chodzi. Szukam inspiracji dla policyjnego hasła, takiego znaku rozpoznawczego, coś jak ,,to protect and serve" czyli chronić i służyć na amerykańkich radiowozach.
      Ważne. Temat nie dotyczy wszelkiej maści żalów i pretnsji co do wskazanej instytucji, wszelkiego narzekania i temu podobne. Jak coś to można założyć oddzielny wątek. Pozdrawiam.

    • Przez Crank
      Witajcie,
       
      od kilku dni mam problem z logowaniem. Poza zalogowaniem z poziomu Facebook'a za każdym razem wyskakuje mi informacja mówiąca: błędna nazwa użytkownika lub hasło. Loguję się za pomocą FB, potem zmieniam hasło na nowe. Komunikat potwierdza poprawnie wykonaną czynność. Wylogowanie i próba zalogowania loginem i hasłem. Znowu błąd. Z poziomu tapatalk - błąd login/hasło. 
       
      Wygląda to tak, jakby dostep do konta na forum był jedynie możliwy za pośrednictwem Facebook'a. Tak jakby nick i hasło było nieaktywne? NIe wiem co zrobić...
       
      Proszę o pomoc,
      pozdrawiam,
      Michał aka Crank
    • Przez ROMANOFF
      Szanowni Państwo!
       
      Zwracam się z prośbą o kilka informacji zegarka kieszonkowego DOXA , który niespodziewanie odziedziczyłem.
       
      Jeżeli ktoś z Państwa jest w stanie nieco mi pomóc - z góry - fantastycznie dziekuję.
       
      1. Z którego mniej więcej roku jest ten zegarek?
      2. Jaka jest jego przypuszczalna wartość?
       
      Jak już wspomniałem za wszelkie informacje serdecznie dziękuję i pozdrawiam z całego serca.
       
      Marcin
       





       
      Mod. - Zegarków na forum nie wyceniamy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.