Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Zegarki i Pasja

zegarkiipasja.pl: Polpora Kościuszko. Premiera w Roku Kościuszkowskim

Rekomendowane odpowiedzi

Polpora dzierży miano pierwszej polskiej współczesnej marki zegarkowej. Firma powstała w Zielonej Górze.  Jej krótkie, ale ciekawe dzieje przedstawialiśmy już na łamach portalu Zegarki i Pasja. Dziś prezentujemy najnowszy model, który przez markę zaliczany jest do kolekcji Dziedzictwo.     Jako, że przynależność do tej rodziny zielonogórskich zegarków odpowiednio zobowiązuje, to w jego wyglądzie znajdziemy nie tylko inspirację hist

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi. :( Nic mi w tym zegarku nie pasuje. Mam zegarek Polpory, ale to z tej pierwszej Polpory. Ma on czytelną tarczę bez udziwnień. Ten opisywany ma tarczę z której w pierwszym momencie niczego się nie odczyta. Niby wszystko na pozór jest w porządku, jasna tarcza i ładny krój wskazówek, ale jak z tego korzystać ? Po co tworzyć takie kombinacje, a raczej uproszczenia ? Wisienką, a raczej anty-wisienką na torcie jest sekundnik tworzący z tarczy kompletny wzorniczy chaos.

Jedyna rzecz, która jest jak najbardziej do przyjęcia, to dekiel. Ale, to trochę zbyt mało za tak wysoką cenę tego zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to zegarek na półkę. Będzie piękną ozdobą. Czytelność jednowskazówkowców jest zawsze dyskusyjna, a sekundnik rzeczywiście można było sobie podarować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.