Skocz do zawartości

Ogłoszenie

Magazyn Zegarki Club

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Omega Seamaster - zatrzymuje się

omega seamaster

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 em33

em33
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 29 październik 2017 - 08:55

Omega Seamaster 300 Co-Axial

Kaliber 2500

Ref 212.30.41.20.03.001

Cześć

Od kilku tygodni jestem posiadaczem Omegi Semaster. Zauważyłem trochę niepokojące zachowanie - czasem zegarek zatrzymuje się po kilku/kilkunastu godzinach nienoszenia. Przy czym nie widzę tu żadnej regularności jeśli chodzi o liczbę godzin lub konkretną pozycję wskazówek. Po kilku machnięciach ręką, wraca do działania.

Zgodnie ze specyfikacją, zegarek ma 48h rezerwy chodu. Jak rozumiem, normalne użytkowanie w ciągu dnia, powinno chyba zapewnić, że zegarek będzie działał przez całą noc?

Jakieś pomysły co mogę jeszcze sam sprawdzić/przetestować czy od razu reklamować?

• 0

#2 Gość_Blunio_*

Gość_Blunio_*
  • Gość

Napisano 29 październik 2017 - 09:05

Mała rezerwa chodu. Albo za dnia za mało machasz rękoma, albo zegar upomina się o serwis.
Spróbuj ręcznie tj. koronką nakręcić sprężynę do końca i wtedy zobaczyć po jakim czasie się zatrzyma.
  • 0

#3 em33

em33
  • Nowy Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 30 październik 2017 - 08:07

Po nakręceniu z koronki wytrzymał 18h, czyli sporo poniżej tego ile wskazuje specyfikacja.

Zegarek jest nowy, więc raczej nie wymaga serwisu. Chyba pozostaje mi go zareklamować.

• 0

#4 seb71

seb71
  • Użytkownik (no_required_posts)
  • 6325 postów

Napisano 30 październik 2017 - 09:00

Nowy albo i nie. Mógł leżeć w magazynie kilka wiosen i smar się zestarzał. Tak czy inaczej - masz gwarancję i bez serwisu się pewnikiem nie obejdzie.

• 0

#5 Wolf

Wolf
  • Użytkownik
  • 1494 postów

Napisano 31 październik 2017 - 20:27

Ja bym go przeciorał jeszcze kilka dni non stop w rotomacie i zobaczył czy się rozkula. Jeśli nie, to faktycznie serwis na przegląd
  • 0

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: omega, seamaster

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych