Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

qni

creationwatches -seiko a gwarancja

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 

planuje zakup w  creationwatches zegarek seiko. Czy jak wygląda gwarancja zakupiona w tym sklepie obowiazuje w PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z przedmówcą:) na razie odpukać, na tych zegarkach się nie zawiodłem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej 

planuje zakup w  creationwatches zegarek seiko. Czy jak wygląda gwarancja zakupiona w tym sklepie obowiazuje w PL?

 

 

Rok w Polsce, wymagana karta + potwierdzenie wpłaty.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, ale Seiko nie potrzebuje gwarancji :D

A ja reklamowalem już trzy sztuki, w tym np sarb 017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żona ponad miesiąc temu wymyśliła sobie , że chce jakiś nowy tani chronograph, mówię spoko - pokaż który Ci się podoba i zamawiamy.

Budżet do około 500zł , po kilku dniach mówi - ten:

http://www.creationwatches.com/products/seiko-chronograph-watches-63/seiko-chronograph-sndc05-sndc05p1-sndc05p-mens-watch-2348.html

 

Proszę bardzo, zamawiamy, równy miesiąc czekania i nagle jest  ;)

Otwieram kopertę a tam cudo seiko

post-70887-0-10934500-1510415839_thumb.jpg

Wskazówka na początku pomyślałem jest krzywo, bo pewnie ktoś go na chwilę włączył - okazało się, że nie , nikt go nie włączał - tak jest fabrycznie złożone <_<

Oczywiście odesłałem go trzy dni temu. Zdaje sobie sprawę , że to jest tanie seiko, ale kurcze - kupowałem tańsze casio czy citizen i nigdy nie miałem problemów jak z tą marką, a takie rzeczy zwyczajnie drażnią oko .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wskazówkę sekundy od chrono, to można to samemu ustawić. Na wyciągniętej koronę wciskać lub trzymać górny przycisk chrono. Jest późno więc nie wiem czy dobrze rozumiem problem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z walkmanem6. Przeczytaj instrukcję obsługi i po prostu ustaw to sam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.