Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rafalczapa

Złota Zwiezda z Penzy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Mam możliwość zakupu złotej zwiezdy przedstawionej na zdjęciach, problem w tym, że sprzedający nie wie ile chce, zaproponowałem że kopertę w cenie złomu złotego plus coś za mechanizm. Pytanie, ile może ważyć koperta i drugie, czy ten model/egzemplarz przedstawia jakąś szczególną wartość, kołacze mi się po głowie, że z Penzy pabiedy brać a jak z innymi modelami ?

Warta jest coś więcej niż złoto ??? Poszukiwany to model czy masówka ???

3a752f943850668131e0dd5fb6a9e2df.jpga12252f0bb9d69d2858b2d09b0a96e63.jpg276ea4ee05abd317b54f6d490d89318f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babskich zegarków nikt nie zbiera ;)

Zaś to, że ktoś nazwie podobny zegarek extremaly rare i wystawi go za 225 USD lub 699,99 (eBay), jeszcze nic nie znaczy. 


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Babskich zegarków nikt nie zbiera

Zaś to, że ktoś nazwie podobny zegarek extremaly rare i wystawi go za 225 USD lub 699,99 (eBay), jeszcze nic nie znaczy.

Dzięki Piotrze !

Czyli złoto i tyle, no dobrze, to jeszcze ile orientacyjnie może tego złota być ? 4-5 gramów ?

 

Koronka też jest złota ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok. 7g +


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.